Жарсай ауылының көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 тамызда № 3-7-111 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі атауында және бүкіл мәтін бойынша "аульного", "аула" деген сөздер тиісінше "сельского", "села" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 19.12.2014 № 1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 22.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Исатай ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 26 мамырдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Исатай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 22.02.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жарсай аулының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Абай Құнанбаев көшесі;
2) Исатай Тайманов көшесі;
2. Жарсай ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Студенческая көшесі – Студенттер көшесі;
2) Ленина көшесі – Астана көшесі;
3) Восточная көшесі – Шығыс көшесі;
4) Приозерная көшесі – Достық көшесі;
5) Набережная көшесі – Жағалау көшесі;
6) Махамбетская көшесі – Махамбет көшесі;
7) Жарсайская көшесі – Жарсай көшесі;
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің м.а. А.Тенилбаева

О наименовании и переименовании улиц села Жарсай
Решение акима Исатайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 1 августа 2011 года № 3-7-111.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима Исатайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 19.12.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Исатайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 22.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Исатайского сельского округа от 26 мая 2011 года № 1, аким Исатайского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Исатайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 22.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования следующим улицам села Жарсай:
1) улица Абая Кунанбаева;
2) улица Исатая Тайманова;
2. Переименовать следующие улицы села Жарсай:
1) улица Студенческая – в улицу Студенттер;
2) улица Ленина – в улицу Астана;
3) улицу Восточная – в улицу Шыгыс;
4) улицу Приозерная – в улицу Достык;
5) улицу Набережная – в улицу Жагалау;
6) улицу Махамбетская – в улицу Махамбета;
7) улицу Жарсайская – в улицу Жарсай
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.о акима сельского округа: А.Тенилбаева