Қарашай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қазанда № 3-8-137 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округінің әкімінің 20.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округінің әкімінің 20.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемесінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Қарашай ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы шешіммен қосымша келген схемалық карта бойынша орналасқан Қарашай ауылдық округіндегі елді мекендеріндегі қөшелерге келесі атау берілсін:
1) Александр Довыдович Квиндт. (Қаратаусай ауылы);
2) Қамаш Балғазинұлы Балғазин (Аққайың ауылы);
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округі әкімінің 17.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарашай ауылдық округі
әкімінің уақытша міндетін атқарушы
Н. Қарақұлов

О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа
Решение акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 22 сентября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 12 октября 2011 года № 3-8-137
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 20.02.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизите решения слово "Карачевского" заменено словом "Карачаевского" решением акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административного-территориальном устройстве Республики Казахстан" временно исполняющий обязанности акима Карачаевского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Карачевского сельского округа, расположенным в соответствии с прилогаемой к настоящему решению схематической картой:
1) Александр Довыдович Квиндт (село Каратаусай);
2) Камаш Балгазинович Балгазин (село Аккайын);
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.11.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима
Карачаевского сельского округа
Н. Қарақұлов