Сарбие ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қазанда № 3-11-95 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 1, 2 тармақтарындағы "аула" сөздері "села" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие ауылдық округі әкімінің 29.03.2017 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Сарбие ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие ауылдық округі әкімінің 21.09.2018 № 07 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Сарбие ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Бейбітшілік
2) Жекенді
3) Астана
4) Ақтөбе
5) Құрманғазы
6) Махамбет
7) Жастар
8) Әйтеке би
9) Ә.Молдағұлова
10) Желтоқсан
11) Жеңіс
12) Исатай
2. Қаракөл ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Абай
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарбие ауылдық округінің әкімі: Б. Оразбаев

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Сарбииского сельского округа
Решение акима Сарбийского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 2 сентября 2011 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 13 октября 2011 года № 3-11-95.
Сноска. В пунктах 1, 2 решения на русском языке слова "аула" заменены словами "села", текст на казахском языке не меняется решением акима Сарбийского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29.03.2017 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", подпунктам 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Сарбийского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Сарбийского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 21.09.2018 № 07 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам села Сарбие:
1) Бейбитшилик;
2) Жекенды;
3) Астана;
4) Актобе;
5) Курмангазы;
6) Махамбет;
7) Жастар;
8) Айтеке би;
9) А.Молдагулова;
10) Желтоксан;
11) Женис;
12) Исатай;
2. Присвоить следующие наименования улицам села Каракол.
1) Абай;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Сарбииского сельского округа: Б. Оразбаев