Бозой ауылының кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 38 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 3-13-163 тіркелді
Бозой ауылының кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 10.01.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 07.12.2016 № 54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 Заңы 14 бабының 4) тармақшасына және халқының пікірін ескере отырып, Бозой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бозой ауылдық округінің атаусыз көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Жетес би көшесі;
2) Нұртуған шайыр көшесі;
3) Итесұлы Аманғали ахун көшесі;
4) Жылқаман батыр көшесі;
5) Аманкелді көшесі;
6) Жанқожа батыр көшесі;
7) Абай көшесі;
8) Махамбет Өтемісұлы көшесі;
9) Владимир Прохоренко көшесі;
10) Бозой көшесі;
11) Қоянқұлақ көшесі;
12) Қошқарата көшесі;
13) Наурыз көшесі;
14) Торайғыр көшесі;
15) Аққолқа көшелері деген атау берілсін.
2. Бозой ауылдық округіне келесі көшелерінің атаулары:
1) Гагарин көшесі – Мөңке би көшесі;
2) Южная көшесі – Тәуелсіздік көшесі;
3) 8-март көшесі – Бақыт Басығараев көшесі;
4) Ленин көшесі – Ұран Бақтыбай көшесі;
5) Юнная көшесі – Есет-Дәрібай көшесі;
6) Западная көшесі – Арал көшесі;
7) Восточная көшесі – Әйтеке би көшесі деп өзгертілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Бозой ауылдық округі әкімі: М. Оразалин

О наименовании и переименовании некоторых улиц села Бозой
Решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 3 ноября 2011 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 14 декабря 2011 года № 3-13-163
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 10.01.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селосының", "селолық" заменены соответственно словами "ауылының", "ауылдық" решения акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 07.12.2016 № 54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким Бозойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам Бозойского сельского округа:
1) улица Жетес би;
2) улица Нуртуган шайыр;
3) улица Итесулы Амангали ахун;
4) улица Жылкаман батыра;
5) улица Аманкелды;
6) улица Жанкожа батыра;
7) улица Абая;
8) улица Махамбет Утемисова;
9) улица Владимир Прохоренко;
10) улица Бозойская;
11) улица Коянкулакская;
12) улица Кошкарата;
13) улица Наурыз;
14) улица Торайгыр;
15) улица Акколка.
2. Переименовать следующие улицы Бозойского сельского округа:
1) улицу Гагарина – в улицу Монке би;
2) улицу Южная – в улицу Тауелсиздик;
3) улицу 8-марта – в улицу Бакыт Басыгараева;
4) улицу Ленина – в улицу Уран Бактыбай;
5) улицу Юнная – в улицу Есет-Дарибая;
6) улицу Западная – в улицу Аральская;
7) улицу Восточная – в улицу Айтеке би.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бозойского сельского округа: М. Оразалин