Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-202 "Текелі қаласының мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан ұрғын үйлерді жекешелендіру қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 08 желтоқсандағы N 38-300 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 қаңтарда N 2-3-102 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 25-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 20.12.2013 N 25-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 5 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 61-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.аТекелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді жекешелендіру қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-202 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қаңтарда 2-3-90 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы "Текелі тынысы" газетінің 4 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) кіріспедегі "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 7)атармақшасын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)атармақшасын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) Текелі қаласының мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді жекешелендіру қағидасындағы "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 7)атармақшасына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)атармақшасына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.пОсы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті
ХL сессиясының төрайымы                   С. Айтбаева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                      Н. Калиновский

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года № 27-202 "Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного коммунального жилищного фонда города Текели"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 08 декабря 2011 года N 38-300. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 13 января 2012 года N 2-3-102. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 25-162
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 20.12.2013 N 25-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 61 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 5 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции уполномоченных государственных органов и Правительства Республики Казахстан на принятие нормативных правовых актов, устанавливающих требования к проверяемым субъектам", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1.аВнести в решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении правил приватизации жилищ из государственного коммунального жилищного фонда города Текели" от 20 декабря 2010 года № 27-202 (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 января 2011 года за номером 2-3-90, опубликовано 4 февраля 2011 года в газете "Текелі тынысы" за номером 4) следующие изменения:
1)ав преамбуле слова "подпунктом 7)6пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" заменить словами "подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
2)ав правилах приватизации жилищ из государственного коммунального жилищного фонда города Текели слова "подпункта 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" заменить словами "подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
2.аНастоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХL сессии IV созыва Текелийского
городского маслихата                       С. Айтбаева
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский