Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 45-185 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 сәуірде N 2-10-143 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 27-134 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 04.05.2018 № 27-134 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 386, 387–баптарына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданының аймақтық әкімшілік жерлеріндегі, жеке тұлғаларға қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін, елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда), елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне, автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, салықтың базалық ставкаларының мөлшері 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Ауылшаруашылық мақсатындағы елді мекендер, жеке тұлғаларға қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін, ауыл округтерінің жерлеріне жататын және Іле ауданының аймақтық әкімшілік жерлерінен басқа ауылдарының автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, салықтың базалық ставкаларының мөлшері 50 пайызға жоғарылатылсын.
3. Іле ауданының әкімшілік жерлерінен басқа ауылдарының, автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерге салықтың базалық ставкаларының мөлшері 10 есеге жоғарылатылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихат хатшысы Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
Іле ауданы бойынша Салық
басқармасының бастығы Киртаев Бахытжан Mұхамеджанұлы

О повышении базовых ставок налога на землю
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 24 марта 2011 года N 45-185. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 28 апреля 2011 года N 2-10-143. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 4 мая 2018 года № 27-134
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 04.05.2018 № 27-134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно статьей 386 и 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На земли населенных пунктов административно-территориального подчинения Илийского района, учитывая земли предоставленные физическим лицам для хозяйственных построек, для ведения личного (подсобного) домашнего хозяйства, для огородничества и построения дачи (за исключением земель, занятых жилищным фондом), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станций и земли промышленности, расположенные вне черты населенных пунктов, базовые ставки налога увеличить на 50 процентов.
2. На земли сельскохозяйственного назначения населенных пунктов сельских округов, учитывая земли предоставленные физическим лицам для хозяйственных построек, для ведения личного (подсобного) домашнего хозяйства, для огородничества и построения дачи (за исключением земель, занятых жилищным фондом), за исключением земель других населенных пунктов административно-территориального подчинения Илийского района, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станций, базовые ставки налога увеличить на 50 процентов.
3. На земли административного подчинения Илийского района и других земель населенных пунктов, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станций, базовые ставки налога увеличить в 10 раз.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Сулейменова
Секретарь районного маслихата Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового управления по
Илийскому району Киртаев Бахытжан Мухамеджанович