Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 03-271 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 08 сәуірде N 2-18-126 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 03-163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012.03.27 N 03-163 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының Президентiнiң 2011 жылғы 03 наурыздағы  N 1163 "Белгiленген әскери қызмет мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуiр–маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, "Қазақстан Республикасы Президентінің Үкіметінің 2011 жылдың 03 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде, Талғар ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласы Павлов көшесiндегi N 22/а үй мекен-жайындағы шақыру учаскесiнде "Талғар қалалық Қорғаныс iстерi жөнiндегi біріккен бөлiмi" мемлекеттік мекемесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру бойынша шаралар ұйымдастырылсын және қамтамасыз етiлсiн.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргiзу үшiн әскерге шақыру өткiзу кезеңiне аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткiзу кестесi 2 және 3-қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
4. Қаланың, ауылдық округтердiң әкiмдерi 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қарулы Күштер қатарына шақыру кезеңінде шақыру учаскелеріне шақырылғаны туралы хабардар етiп және олардың келуiн ұйымдастырсын.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 25 марта 2011 года N 03-271. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2-18-126. Утратило силу - Постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 27 марта 2012 года N 03-163
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 27.03.2012 N 03-163.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", и Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре-декабре 2011 года", на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163" акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам городских, сельских округов организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Талгар", расположенного по адресу: город Талгар улица Павлова, 22/а.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать районную призывную комиссии согласно приложения 1.
3. Утвердить порядок призыва граждан на воинскую службу согласно приложениям 2 и 3.
4. Акимам городских, сельских округов в период призыва в ряды Вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.