Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 02 наурыздағы N 79 Қаулысы. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 03 наурызда 6-6-91 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 31.01.2017 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар қосымшаға сәйкес Меркі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Үгіттік баспа материалдары барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастырылсын.
3. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М.Қ. Тоқпанбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі С. Жұмағұлов
Меркі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 79 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Ауылдық округ атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындары
Ақтоған
Ауыл орталығындағы алаң. Қазақ диқан ауылындағы № 33 мектептің алды.
Жамбыл
№ 16 спорт мектебінің алды. Қызыл таң ауылындағы № 34 мектептің алды. Қарға батыр ауылындағы № 35 мектептің алды. Жеміс-жидек ауылындағы № 44 мектептің алды.
Меркі
Мәдениет үйінің алды. № 17 мектептің алды. "Үміт" балалар және жастар орталығының алды,. Орталық аурухананың алды. Меркі тау шатқалына баратын жолдың бойында. Панфилов көшесінің бойында.
Ойтал
Ауылдық округ әкімдігінің ғимаратының алды. Железнодорожная көшесінің бойында.
Жаңатоған
Ауылдық округ әкімдігінің ғимаратының алды. Қызыл сай ауылындағы клубтың алды. Мыңқазан ауылының орталық алаңы.
Кеңес
Тайшыманов көшесі № 35 үйдің маңындағы алаң
Андас батыр
№ 21 мектептің алды. Қызыл қыстақ ауылындағы № 3 мектептің шығыс жағында. Гранитогорск ауылындағы Жеңіске 40-жыл көшесінің бойында.
Сармолдаев
Аудандық тұтынушылар қоғамы ғимаратының алды. № 9 мектептің алды. Ойтал бөлімшесіндегі № 12 мектептің алд. Екпінді ауылындағы № 22 мектептің алды
Тәтті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Акимата Меркенского района Жамбылской области от 02 марта 2011 года № 79. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 03 марта 2011 года за № 6-6-91. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 31 января 2017 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 31.01.2017 № 11 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первлого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи-28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Меркенской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложения.
2. Агитационные печатные материалы разместить на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Токпанбетова М.К.
Аким района С. Жумагулов
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от 02 марта 2011 года № 79
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименование сельского округа
Места размещения агитационных материалов
1
Актоган
Площадь в центре села. Перед школой № 33 в селе Казак Дихан.
2
Жамбыл
Перед спортивной школой № 16. Перед школой № 34 в селе Кызыл Тан. перед школой № 35 в селе Карга батыр. Перед школой № 44 в селе Плодоягодное
3
Мерке
Перед домом культуры. Перед школой № 17. Перед зданием детско-юношеского центра "Умит". Перед зданием центральной районной больницы. Вдоль дороги, ведущей в горное ущелье Меркенка. Вдоль улицы Панфилова.
4
Ойтал
Перед зданием акимата сельского округа. Вдоль улицы Железнодорожная.
5
Жанатоган
Перед зданием акимата сельского округа. Перед зданием клуба в селе Кызыл сай. Площадь села Мынказан.
6
Кенес
Площадь рядом с домом № 35 ул. Тайшыманова
7
Андас батыр
Перед школой № 21. Восточная сторона школы № 3 в селе Кызыл Кыстак. По ул. 40-лет Победы в селе Гранитогорск.
8
Сармолдаева
Перед зданием районного потребительского общества. Перед школой № 12 в селе участок Ойтал. Перед школой № 22 в селе Екпенды.
9
Татты

№ 13 мектептің алды. Қарасу ауылындағы № 26 мектептің алды. Беларық ауылындағы № 31 мектептің алды. Ақжол ауылындағы № 15 мектептің алды
Сұрат
Ауылдық округ әкімдігінің ғимаратының алды. Аққайнар және Тескен тоған ауылдарындағы фельшерлік пункттердің алды
Акермен
Ауылдық округ әкімдігінің ғимаратының алды. Кентай ауылындағы Жадраев көшесі 28 үйдің жанында Алтын арық ауылындағы Қонаев көшесінің бойында.
Ақарал
№ 5 мектептің алдында. Сыпатай ауылындағы № 16 мектептің алды.
Аспара
Орталық алаңда.
Т.Рысқұлов
Клуб ғимаратының алды. Интернациональный ауылындағы № 7 мектептің алды

Перед школой № 13. Перед школой № 26 в селе Карасу. Перед школой № 31 в селе Беларык. Перед школой № 15 в селе Акжол.
10
Сурат
Перед зданием акимата сельского округа. Перед зданиями фельшерских пунктов в селе Аккайнар и селе Тескен тоган
11
Акермен
Перед зданием акимата сельского округа. По ул. Жадраева, возле дома № 28 в селе Кентай. Вдоль улицы Конаева села Алтын арык.
12
Акарал
Перед школой № 5. Перед школой № 16 в селе Сыпатай
13
Аспара
Центральная площадь
14
Т.Рыскулова
Перед зданием клуба, перед школой № 7 в с. Интернациональная