Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 48/04 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда N 8-4-254 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 51/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 20.10.2023 № 51/01 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес, Балхаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 16.02.2023 № 09/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 16.02.2023 № 09/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы N 06/01 "Қазақстан Республикасы Президентінің және Парламент Мәжілісінің депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу нөмірі 8-4-222, 2011 жылғы 3 наурыздағы N 26 (11694) "Балқаш өңірі", N 23 (733) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 16.02.2023 № 09/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі Қ.Тейлянов
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
N 48/04 қаулысына қосымша 1
Балқаш қаласы бойынша Сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекен-жайлары

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 1 декабря 2011 года N 48/04. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 7 декабря 2011 года N 8-4-254. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20 октября 2023 года № 51/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20.10.2023 № 51/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 16.02.2023 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Совместно с городской избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата города Балхаш Карагандинской области от 16.02.2023 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 22 февраля 2011 года N 06/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты и депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-222 опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 26 (11694) и "Северное Прибалхашье" N 23 (733) от 2 марта 2011 года).
4. Исключен постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 16.02.2023 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Тейлянов
Приложение 1
к постановлению акимата города Балхаша
от 01 декабря 2011 года N 48/04
Адрес помещений
для встреч с избирателями по городу Балхаш

Ескерту. 1-қосымша жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 16.02.2023 № 09/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 01 желтоқсандағы
№48/04
қаулысының 2 қосымшасы
Қазақстан Үгіттік Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 16.02.2023 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению
акимата города Балхаш
№48/04
от 01 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 16.02.2023 № 09/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
1
Балқаш қаласы
Абай және Ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
2
Балқаш қаласы
З. Сәбитова шағын ауданы №34 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
3
Балқаш қаласы
Бөкейханов пен Абай көшелерінің қиылысындағы ақпараттық стенд
4
Балқаш қаласы
Русаков көшесі №9 үйдің сол жағындағы ақпараттық тақта
5
Балқаш қаласы
Қоңырат шағынауданы, Русаков көшесі №9 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
6
Балқаш қаласы
Балқаш-1 станциясының теміржол вокзалдың әкімшілік ғимараттың алдындағы ақпараттық стенд
7
Саяқ кенті
"Горняк" клубы ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
8
Гүлшат кенті
Гүлшат кентінің клуб ғимараты алдындағы ақпараттық тақта
9
Гүлшат кенті
Шұбар-Түбек елді мекенінің Центральная көшесіндегі №37 үйдің сол жанындағы ақпараттық стенд

Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата города Балхаш Карагандинской области от 16.02.2023 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Для размещения агитационных печатных материалов
1
город Балхаш
Информационный стенд на пересечении улиц Абая и Братьев Мусиных
2
город Балхаш
Информационный щит справа дома №34 микрорайона З.Сабитовой
3
город Балхаш
Информационный стенд на пересечении улиц Бокейханова и Абая
4
город Балхаш
Информационный щит слева дома №9 улицы Русакова
5
город Балхаш
Информационный щит справа дома №9 улицы Русакова, микрорайон Конырат
6
город Балхаш
Информационный стенд перед административным зданием железнодорожного вокзала станции Балхаш-1
7
поселок Саяк
Информационный щит перед зданием клуба "Горняк"
8
поселок Гульшат
Информационный щит перед зданием клуба поселка Гульшат
9
поселок Гульшат
Информационный стенд по улице Центральная слева дома №37 в населенном пункте Чубар-Тюбек