Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 59 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 мамырда N 8-5-109 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011.01.26 N 15 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қаражал қалалық Мәслихатының XXXIV сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-105 болып тіркелген, жұмыссыз азаматтардың жоғарғы және арнаулы орта кәсіби оқу орындарының түлектерінің жұмысқа орналасу, іс жүзіндегі тәжірибе, білім және бейімділіктер алу мүмкіндіктерін кеңейту мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Гармашова):
1) жұмыссыз ретінде "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген жоғары оқу орындардың, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері арасында жастар тәжірибесін өткізу жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
2) жұмыс берушілермен жұмыссыз жастар үшін жастар тәжірибесін ұйымдастыруға арналған шарттар жасасын;
3) жастар тәжірибесіне қабылданған тұлғалар үшін ай сайын төленетін ақы қалалық бюджеттен бөлінген қаржылардың есебінен 26000 теңге мөлшерінде, алты айдан аспайтын мерзімге белгіленсін.
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 33 "Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2010 жылы 12 мамырда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-93, 2010 жылғы 22 мамырдағы "Қазыналы өңір" газетінің N 20 жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Құрмансейітовке жұктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі                    Ғ. Әшімов

Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 59. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 3 мая 2011 года N 8-5-109. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 26 января 2012 года N 15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 26.01.2012 N 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" и решением XXXIV сессии Каражалского городского Маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-5-105, в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан-выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу по вопросам занятости населения государственному учреждению "отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.):
1) организовать работу по проведению молодежной практики среди выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев, зарегистрированных в качестве безработных в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Каражал";
2) заключить с работодателями договора на организацию профессиональной Молодежной практики для безработной молодежи;
3) установить размер ежемесячных отчислений оплаты для лиц, принятых на Молодежную практику в размере 26000 тенге за счет средств, предусмотренных в бюджете города на срок не более шести месяцев.
2. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал N 33 от 12 апреля 2010 года "Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал" (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал 12 мая 2010 года регистрационный номер 8-5-93, опубликованное в газете "Қазыналы өнір" от 22 мая 2010 года за N 20).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курмансеитова А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Ашимов