Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 17/25 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қыркүйекте N 8-6-126 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/09 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 27.05.2016 № 17/09 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012.10.22 N 22/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес және халықты жұмыспен қамту саясатын іске асыру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде меншік нысандарына қарамастан жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының 3 (үш) проценті мөлшерінде;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 0,5 (нөл бүтін оннан бес) проценті мөлшерінде.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012.10.22 N 22/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қала кәсіпорындарының, ұйымдарының және мекемелерінің басшылары белгіленген квотаға сәйкес мүгедектерді, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санын бөлсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Б.К. Шыңғысов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы, несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 11 августа 2011 года N 17/25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 12 сентября 2011 года N 8-6-126. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2016 года № 17/09
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27.05.2016 № 17/09.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22.10.2012 N 22/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, в целях обеспечения реализации политики занятости населения акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях, организациях и учреждениях города Сатпаев независимо от формы собственности:
1) для инвалидов в размере 3 (трех) процентов от общей численности рабочих мест;
2) для лиц освобожденных из мест лишения свободы, несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22.10.2012 N 22/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Руководителям предприятий, организаций и учреждений города в соответствии с установленной квотой выделить соответствующее количество рабочих мест для трудоустройства инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мадиеву М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Б.К. Шингисов