Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 кезекті сессиясының "2011 жылға арналған Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы" N 34/406 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 37 сессиясының 2011 жылғы 6 қыркүйектегі N 37/450 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қыркүйекте N 8-9-112 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 42/502 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011.12.12 N 42/502 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, (одан әрі-Ереже) Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 кезекті сессиясының "2011 жылға арналған Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы" N 34/406 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2011 жылғы 19 сәуірде N 8-9-106 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 30 сәуірдегі N 17 (3868) болып жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтағы "алты жүз отыз есептік" сөзі "бір мың бес жүз есептік" сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оларды алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Муталяпова

О внесении изменения в решение 34 очередной сессии Абайского районного маслихата от 28 марта 2011 года N 34/406 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Абайского района на 2011 год"
Решение 37 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 6 сентября 2011 года N 37/450. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 20 сентября 2011 года N 8-9-112. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 42/502
Сноска. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.12.2011 N 42/502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", (далее - Правил) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 очередной сессии Абайского районного маслихата от 28 марта 2011 года N 34/406 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Абайского района на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-106 от 19 апреля 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2011 года N 17 (3868) следующее изменение:
в пункте 2 слово "шестисоттридцатикратный" заменить на слово "одна тысяча пятисоткратный".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Абайского района"                          Б. Муталяпова

2011 ж. 06.09

06.09.2011 г.