Абай ауданындағы автотұрақтар үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық салық мөлшерлемелерінің көбеюі туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 42/501 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда N 8-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 29 сессиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі N 29/324 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 29 сессиясының 19.04.2018 N 29/324 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Автотұрақтар (паркингтер) санаттары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген елді мекендердің жерлеріне салынатын салықтың мөлшерлеме көлемінің базалық мөлшерлемесі ұлғайтыла отырып белгіленсін.
3. Абай ауданына жататын автотұрақтар (паркингтер), автомай құю бекеттері үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге базалық салық мөлшерлемесін қолдануға жақын жатқан елді мекен болып Абай қаласы белгіленсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы
В. Черепанов
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы
Т. Дүйсенова
12.12.2011 ж.
Абай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
42 кезекті сессиясының
N 42/501 шешіміне
1 қосымша
Абай ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттары
Р/с N
Автотұрақтардың түрлерi
Санаттары
1.
Жер үстiндегi жабық типті автотұрақтар, ашық типті автотұрақтар.
Басқа маңыздағы ғимараттарға жалғастырылған автотұрақтар, басқа маңыздағы ғимараттардың iшiне салынған автотұрақтар.
1 санат
2.
Ғимараттардың астындағы, жер астындағы, жертөлелердегі, шығыңқы ірге немесе төменгі жер үсті қабаттарда орналасқан автотұрақтар
2 санат
Абай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
42 кезекті сессиясының
N 42/501 шешіміне
2 қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге салынатын салық мөлшерлемесінің санатына қарай мөлшерлерi
р./с. N
Автотұрақтардың санаты
Мөлшерлемелер
1.
1 санат
10 есе
2.
2 санат
9 есе

Об увеличении базовых ставок налога на земли Абайского района, выделенные под автостоянки
Решение 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 42/501. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 12 января 2012 года N 8-9-123. Утратило силу решением 29 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2018 года N 29/324
Сноска. Утратило силу решением 29 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19.04.2018 N 29/324 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Установить размеры ставок на земли населенных пунктов, выделенных под автостоянки (паркинги) с увеличением базовых ставок согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Для применения базовых ставок налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, относящиеся к Абайскому району, близлежащим населенным пунктом определить город Абай.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Черепанов
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник
налогового управления
по Абайскому району
Т. Дюсенова
12.12.2011 г.
Приложение 1
к решению 42 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2011 года N 42/501
Категории автостоянок (паркингов) по Абайскому району
N п./п.
Виды автостоянок
Категории
1.
Надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа.
Автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
1 категория
2.
Автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
2 категория
Приложение 2
к решению 42 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2011 года N 42/501
Размеры ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в зависимости от категории
N п./п.
Категории автостоянок
Ставки
1.
1 категория
в 10 раз
2.
2 категория
в 9 раз