Қарқаралы ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар қылмыстық-атқару инспекциясы пробациясы қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы N 289 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада N 8-13-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № 141 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 18.06.2013 N 113 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2), 5-5) және 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бір пайызы мөлшерінде, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін нөл бүтін бес ондық пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 18.06.2013 N 113 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі
К. Максутов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы на предприятиях и организациях Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 17 октября 2011 года N 289. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 8 ноября 2011 года N 8-13-107. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года N 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31.05.2016 N 141.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18.06.2013 N 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 5-2), 5-5), и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов, для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно- исполнительной инспекции в размере ноль целых пять десятых процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18.06.2013 N 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Каркаралинского района С. Әлиұлы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Максутов