Қарқаралы ауданы бойынша 2012 жылға салық салу объектісінің бiрлiгiне тiркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшерi, аудан базарларында бiр жолғы талонның құнын бекiту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XLIII сессиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 43/426 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 қаңтарда N 8-13-116 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі)" Кодексіне, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданында салық салу объектісінің бірлігіне тiркелген салықтың базалық ставкаларының 2012 жылға арналған мөлшерлерi 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Эпизодтық сипаттағы 2012 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Аудан базарларындағы бір жолғы талонның құны 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Р. Смағұлов
Аудандық мәслихат хатшысы
О. Жүкібаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарқаралы ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р. Мүкеева
9 желтоқсан 2011 жыл
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
N 43/426 шешіміне
1 қосымша
Айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері
Рет N
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
10
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
15
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
4
4.
Ойын жолы
75
5.
Карт
10
6.
Бильярд үстелі
23
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
N 43/426 шешіміне
2 қосымша
Эпизодтық сипаттағы 2012 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны
Рет N
Эпизодтық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлері. Сату (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы)
Бір жолғы талондар құны 1 күнге (теңге)
1.
Газеттер мен журналдар

Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2012 год
Решение XLIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 43/426. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 16 января 2012 года N 8-13-116. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс)", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, в Каркаралинском районе на 2012 год, согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2012 год, согласно приложению 2.
3. Установить стоимость разового талона на рынках Каркаралинского района на 2012 год, согласно приложению 3.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Р. Смагулов
Секретарь районного маслихата
О. Жукубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по
Каркаралинскому району"
Р. Мукеева
9 декабря 2011 год
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 9 декабря 2011 года N 43/426
Размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц:
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
10
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
15
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4.
Игровая дорожка
75
5.
Карт
10
6.
Бильярдный стол
23
Приложение 2
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 9 декабря 2011 года N 43/426
Стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2012 год
N п/п
Виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер. Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Стоимость разовых талонов на 1 день (в тенге)
1.
Газеты и журналы