Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы N 10/11 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 мамырда N 8-14-145 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 09/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 29.03.2016 № 09/01 (ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 13 мая 2011 года N 10/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 30 мая 2011 года N 8-14-145. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 29 марта 2016 года № 09/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 29.03.2016 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" N 371 Қаулысына сәйкес, Нұра ауданының тұрғындарына тауарды тежеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях продвижения продукции населению Нуринского района, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арнайы немесе сауда жабдығымен жарақталған мамандырылған транспорт құралдарын пайдаланумен автодүкен мен шатыр арқылы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Данияр Зарлықұлы Мақсұтовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Шайдаров
ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 13 мамырдағы
N 10/11 қаулысына
қосымша
Арнайы немесе сауда жабдығымен жарақталған мамандырылған транспорт құралдарын пайдаланумен автодүкен мен шатыр арқылы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындар
N р/с
Орналасқан орны
1
Ақмешіт ауылы, Сейфуллин көшесі 3
2
Алғабас ауылы, Сейфуллин көшесі
3
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі 3
4
Байтуган ауылы, Әуезов көшесі (орталық парктің алаңы)
5
Балықтыкөл ауылы, Бейбітшілік көшесі 2
6
Баршын ауылы, Аблахатов көшесі 10
7

1. Определить специально отведенные места для выездной торговли через автолавки и палатки с использованием специальных или специально оборудованных для торговли транспортных средств согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Нуринского района Максутова Данияра Зарлыковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района
С. Шайдаров
Приложение
к постановлению акимата района
N 10/11 от 13 мая 2011 года
Специально отведенные места для выездной торговли через автолавки и палатки с использованием специальных или специально оборудованных для торговли транспортных средств
N п/п
Место расположения
1
Село Акмешит улица Сейфуллина 3
2
Село Алгабас улица Сейфуллина
3
Село Ахмет ауылы улица Мира 3
4
Село Байтуган улица Ауезова (территория центрального парка)
5
Село Балыктыколь улица Бейбітшілік 2
6
Село Баршино улица Аблахатова 10
7