2012 жылға қызметі дүркін – дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға арналған біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы 54 сессиясының N 424 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 8-15-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)

Об установлении стоимости разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер на 2012 год
Решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2011 года N 424. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 21 декабря 2011 года N 8-15-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ: