2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 сәуірдегі N 900 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 05 сәуірде N 10-1-171 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 3501 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012.04.10 N 3501 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегi әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзімдi әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығына, "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымындағы N 623 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласындағы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақырылсын.
2. Мерзімді әскери қызметке шақыру жұмысын жүргізу үшін қалалық шақыру комиссиясы (әрі қарай-комиссия) құрылсын және оның құрамы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру жұмыстарының жүргізілу кестесі осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Кент, ауылдық округ әкімдері мерзімді әскери қызметке орай, әскерге шақырылған азаматтарды қорғаныс істері жөніндегі басқармаға ұйымдасқан түрде келуін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
5. Облыстық денсаулық сақтау басқармасының бастығы (Б.Баймаханов, келісім бойынша):
1) Шақырылушыларды медициналық куәландыруды ұйымдастыру және өткізу үшін білікті дәрігер-мамандар бөлуге, осы міндеттерді атқару уақытына жұмыс орны, атқаратын қызметі және жалақысы сақталуына ықпал жасасын.
2) медициналық комиссияларды қажетті медикаменттермен, медициналық құралдармен және өзге де қажетті құрал жабдықтармен қамтамасыз ету ұсынылсын.

О проведении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление Кызылординского городского акимата Кызылординской области от 01 апреля 2011 года N 900. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 апреля 2011 года N 10-1-171. Утратилу силу постановлением Кызылординского городского акимата Кызылординской области от 10 апреля 2012 года N 3501
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского городского акимата Кызылординской области от 10.04.2012 N 3501.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 623 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в городе Кызылорда на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать городскую призывную комиссию и утвердить ее состав согласно приложению N 1 к данному постановлению.
3. Утвердить прилагаемый график проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года, согласно приложению N 2.
4. Акимам аульных округов организовать оповещение и своевременное прибытие на призывной участок призывников для проведения призыва граждан на срочную воинскую службу.
5. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Кызылординской области" (Б.Баймаханов, по согласованию):
1) для организации и проведения медицинского освидетельствования призывников содействовать в выделении квалифицированных врачей–специалистов с сохранением на время исполнения этих обязанностей места работы, занимаемой должности и заработной платы;
2) обеспечить медицинскую комиссию необходимыми медикаментами, инструментарием и другим медицинским имуществом.

6. "Қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесінен (Ә.Шаймағамбетов, келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жекізуді, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету үшін полиция қызметкерлерін бөлуді сұралсын.
7. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне Қызылорда қалалық қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру учаскесіне 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру мерзіміне есепте тұрған жұмыссыз азаматтардың ішінен өз еркімен қоғамдық жұмысқа араласатын 50 (елу) адам бөлу мәселесін қарастыру тапсырылсын.
8. "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 14 наурыздағы N 823 қаулысы жойылсын.
9. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н. Жәлиевке жүктелсін.
10. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ
М. ЖАЙЫМБЕТОВ
"Келісілді"
Қызылорда қалалық Ішкі істер
басқармасының бастығы
________________________________
"______"_____________2011 жыл
"Келісілді"
Қызылорда қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқарма бастығы
Шамшираков Сейтек Мирасбекович
________________________________
"_____" _____________2011 жыл
"Келісілді"
Қызылорда облысының Денсаулық
сақтау басқармасының бастығы
Баймаханов Болат Бимендіұлы
______________________________
"______" _____________2011 жыл
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2011 жылғы "1" сәуірдегі
N 900 қаулысымен бекітілген
1-қосымша
2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру комиссиясының ҚҰРАМЫ
Шамшираков Сейтек Мирасбекович
"Қызылорда қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы(келісім бойынша);
Айдаров Рустамбек Сейтқалиұлы
Қала әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас инспекторы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері
Омаров Балтабай
Қызылорда қалалық ішкі істерi басқармасы бастығының орынбасары, полиция подполковнигi (келісім бойынша );
Оспанова Оразкуль Караевна
N 1 қалалық емхана дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша);
Жағалтаева Айсулу Камаловна
N 6 қалалық емханасының медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша).
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2011 жылғы "1" сәуірдегі
N 900 қаулысымен бекітілген
2-қосымша
АЗАМАТТАРДЫ 2011 ЖЫЛДЫҢ СӘУІР-МАУСЫМЫНДА ЖӘНЕ ҚАЗАН-ЖЕЛТОҚСАНЫНДА ӘСКЕРИ ҚЫЗМЕТКЕ ШАҚЫРУДЫ ӨТКІЗУ КЕСТЕСІ
Р/с
N
Медициналық талдаудан өтетін азаматтардың саны
Барлы-ғы
сәуір
мамыр
маусым
қазан
қараша
желтоқсан
1
а/о Тасбөгет Қ-Орда 4-емхана

6. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Кызылорда" (А.Шаймаганбетов, по согласованию) выделить наряд полиции для обеспечения доставки лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охраны общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
7. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" на срок проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года выделить граждан состоящих на учете временно не работающих в добровольном порядке на общественные работы в количестве 50 (пятьдесят) человек в призывной участок Управления по делам обороны города Кызылорда.
8. Отменить постановление акимата города Кызылорда "О проведении призыва граждан от восемнадцати до двадцати семи лет на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" от 14 марта 2011 года N 823.
9. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кызылорда Жалиева Н.
10. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА
М. ЖАЙЫМБЕТОВ
"Согласовано"
Начальник Управления внутренних
дел города Кызылорда
Шаймагамбетов Амирбек
Бердибекович
________________________________
"______"_____________2011 год
"Согласовано"
Начальник Управления
здравоохранения
Кызылординской области
Баймаханов Болат Бимендиевич
______________________________
"______" _____________2011 год
"Согласовано"
Начальник Управления по делам
обороны города Кызылорда
подполковник
Шамшираков Сейтек Мирасбекович
________________________________
"_____"__________________2011 г.
Приложение N 1
Утверждено постановлением
акимата города Кызылорда
N 900 от "1" апреля 2011 года
СОСТАВ Призывной комиссии города Кызылорда на срочную воинскую службу граждан 1984-1993 года рождения
Шамшираков Сейтек Мирасбекович
Начальник государственного учреждения по делам обороны города Кызылорда (по согласованию), председатель комиссии
Айдаров Рустамбек Сейткалиевич
Главный инспектор государственно правовой работы аппарата акима города Кызылорда, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии
Омаров Балтабай
Заместитель начальника Управления внутренних дел города Кызылорда, подполковник полиции (по согласованию)
Оспанова Оразкуль
Врач городской поликлиники N 1 (по Караевна согласованию), председатель медицинской комиссии
Жагалтаева Айсулу Камаловна
Медсестра городской поликлиники N 6, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение N 2
Утверждено постановлением
акимата города Кызылорда
N 900 от "1" апреля 2011 года
ГРАФИК по проведению призыва граждан на срочную воинскую службу, на апрель-июнь и октябрь-декабрь месяца 2011 года
Р/с
N
Всего
апрель
май
июнь
октябрь
ноябрь
декабрь
1
а/о Тасбогет К-Орда 4-поликлиника