Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 49/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 10-1-197 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 42/6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 № 42/6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15)тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Салық кодексінің 378, 379, 381 және 383-баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкасы 20 (жиырма) пайыз мөлшерінде жоғарылатып бекітілсін.
2. Қызылорда қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсанындағы № 13/13 "Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар және кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жер салығының базалық мөлшерлемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 31 желтоқсанында 10-1-105 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 4-5 (598-599) және "Кызылорда таймс" газетінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 3 (950) санды шығарылымдарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күзтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 26.09.2014 № 34/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс ХХХХІХ
сессиясының төрағасы М. КӘРІМБАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
КЕЛІСІЛДІ
Қызылорда қаласы бойынша
салық басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
__________________Қ. Әбдреев
"___"_______________2011 жыл

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 ноября 2011 года № 49/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2011 года № 10-1-197. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 сентября 2015 года № 42/6.
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.04.2015 № 42/6
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить, увеличивая базовые ставки земельного налога на 20 (двадцать) процентов от базовых ставок, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
2. Признать утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 13/13 "Об утверждении базовых ставок земельного налога с юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-105 от 31 декабря 2008 года, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы" от 23 января 2009 года выпуск № 4-5 (598-599) и "Кызылорда таймс" от 22 января 2009 года выпуск № 3 (950)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 26.09.2014 № 34/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Председатель внеочередной
ХХХХІХ сессии
городского маслихата М. КАРИМБАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
начальника налогового
управления по городу Кызылорда
________________ К. Абдреев
"___"_____________2011 год