Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 42/385 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 маусымда № 11-1-156 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 31/358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 19.05.2020 № 31/358 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) шешімімен.
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 26.02.2019 № 23/252 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 26.02.2019 № 23/252 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 26.02.2019 № 23/252 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Қосмағанбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ж.Матаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А.Ержанов
27 сәуір 2011 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысы бойынша
салық департаменті бастығының
міндетін атқарушы
Б.Ұлықбанов
27 сәуір 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 27 сәуірдегі
№ 42/385 шешіміне
қосымша
Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау
Решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года № 42/385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 мая 2011 года № 11-1-156. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 19 мая 2020 года № 31/358
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 19.05.2020 № 31/358 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие, с 1 января 2020 года).
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26.02.2019 № 23/252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26.02.2019 № 23/252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26.02.2019 № 23/252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Космаганбетов
Секретарь городского маслихата Ж.Матаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Актауский городской
отдел предпринимательства"
Ержанов А.
27 апреля 2011 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
начальника Налогового департамента
по Мангистауской области
Улыкбанов Б.
27 апреля 2011 года
Приложение к решению
городского маслихата от
27 апреля 2011 года № 42/385
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау