Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 27 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 11-3-113 тіркелді. Күші жойылды - Бейнеу аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 84 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Бейнеу аудандық әкімдігінің 2012.06.14  № 84 Қаулысымен.
1. Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы» (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 11-3-77, «Рауан» газетінің 2009 жылғы 4 маусымындағы № 23 санында ресми жарияланған, аудандық әкімдіктің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 11-3-97, «Рауан» газетінің 2010 жылғы 18 ақпанындағы № 7 санында ресми жарияланған 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 18 «Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. «Жастар іс - тәжірибесін» қаржыландыру 002 «Еңбекпен қамту» бағдарламасы және 022 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» бағдарламасы есебінен жүргізіледі. Уәкілетті орган «Жастар іс - тәжірибесіне» қатысушыларға нақты жұмыс атқарған уақыты үшін 26000 (жиырма алты мың) теңге көлемінде жалақысын ай сайын олардың есеп шотына аударады»;
қаулының қосымшасымен бекітілген Ауданда халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын құратын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібінде:
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Әлеуметтік жұмыс орындарымен қамтылған адамдардың еңбегіне ақы төлеу 002 «Еңбекпен қамту» бағдарламасы және 022 ««Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» бағдарламасы есебінен қаржыландырылады».
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ.Әбілшеев
А.Ұлұқбанов
Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева
дайынд.:Б.Өмірбеков

О внесении изменении в постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 "О дополнительных мерах по оказанию помощи в обеспечении занятости населения"
Постановление акимата Бейнеуского района от 14 февраля 2011 года № 27. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 28 февраля 2011 года № 11-3-113. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 июня 2012 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением  Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 14.06.2012 года № 84.
1. В постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 «О дополнительных мерах помощии по обеспечению занятости населения» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации под номером 11-3-77, опубликованное официально в газете «Рауан» № 23 от 4 июня 2009 года, внесено изменения постановлением районного акимата от 26 января 2010 года № 18 «О внесении изменений в постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 «О дополнительных мерах по оказанию помощи в обеспечении занятости населения», зарегистрировано в реестре государственной регистрации под номером 11-3-97, опубликованное официально в газете «Рауан» № 7 от 18 февраля 2010 года») внести следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Финансирование «Молодежной практики» осуществляется программой 002 «Занятости» и программой 022 «Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020». Участником «Молодежной практики» уполномоченный орган ежемесячно за фактическое отработанное время перечисляет заработную плату в размере 26000 (двадцать шесть тысяча) тенге в их расчетные счета»;
в Порядок отбора работодателей для создания социальных рабочих мест для целевых групп населения района, утвержденного приложением указанного постановления:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Оплата труда охваченных социальными рабочими местами финансируется программой 002 «Занятости» и программой 022 «Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.О. акима района                       К.Абилшеев