Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Түпқараған ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы № 38 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда № 11-6-131 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 23.09.2022 № 170 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағын және Түпқараған аудандық сайлау комиссиясының 2011 жылдың 22 ақпанындағы № 04 санды ұсыныс хатын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 31.05.2019 № 86(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қала, ауыл, ауылдық округтің әкімдері, қолданыстағы заңнамамен қарастырылған тәртіпте, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылуын ұйымдастырсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түпқараған ауданы әкімдігінің 23.02.2015 № 40(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.О.Меңдіхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Маңғыстау облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.У.Трумов
КЕЛІСІЛДІ:
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
01 марта 2011 жыл
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 38 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району
Постановление акимата Тупкарганского района от 01 марта 2011 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 марта 2011 года № 11-6-131.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 23.09.2022 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан № 2464 от 28 сентября 1995 года и письмом № 04 от 22 февраля 2011 года Тупкараганской районной избирательной комиссии акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 31.05.2019 № 86(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Акимам города, села, сельского округа в порядке предусмотренным действующим законодательством организовать оснащение мест определенных для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 23.02.2015 № 40(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д.О.Меңдіханова.
4. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие после первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района С.У.Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
01 марта 2011 год
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 1 марта 2011 года № 38
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 23.09.2022 № 170 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 27.10.2023 № 150 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді-мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Форт-Шевченко қаласы
Н.Оңғалбайұлы көшесі, № 42 учаске, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының жанында
2
Форт-Шевченко қаласы
"Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамының №239900 Маңғыстау облыстық филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының жанында
3
Форт-Шевченко қаласы
ескі автобекет, М.Әбдіхалықов көшесі, № 4, қалалық теміржол кассасы ғимаратының жанында
4
Форт-Шевченко қаласы
М.Әбдіхалықов көшесі, № 16, "Нұрай" дүкенінің алды
5
Форт-Шевченко қаласы

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 23.09.2022 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 27.10.2023 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
город Форт-Шевченко
возле здания отделения Тупкараганского районного филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительства для граждан" по Мангистауской области, улица Н.Онгалбайулы, участок № 42
2
город Форт-Шевченко
возле здания отделения Тупкараганского района Мангистауского областного филиала №239900 акционерного общества "Народный Банк Казахстана"
3
город Форт-Шевченко
возле здания городской железнодорожной кассы, старая автостанция, улица М.Абдыкаликова, № 4
4
город Форт-Шевченко
напротив магазина "Нұрай", улица М.Абдыкаликова, № 16
5
город Форт-Шевченко

М.Әбдіхалықов көшесі, № 131/1 үйдің оң жағынан 500 метр қашықтықтағы жолдың екі қапталы
6
Форт-Шевченко қаласы
Астана көшесі, № 41 үйдің сол жағы
7
Баутин ауылы
"Маңғыстау облысы білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-кәсіптік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағы
8
Баутин ауылы
З. Дубский көшесі, № 50 ғимаратының жанында
9
Баутин ауылы
"Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының бөлімшесінің жанында
10
Баутин ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
11
Баутин ауылы
Мұнайшы көшесі, №18, "Достық" қонақ үйі ғимаратының сол жағы
12
Баутин ауылының Аташ елді мекені
Ә. Жангелдин көшесі, № 27, "Түпқараған аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық кітапханасы ғимаратының жанында
13
Баутин ауылының Аташ елді мекені
Ә. Жангелдин көшесі, №1 қосқабатты тұрғын үйдің жанында
14
Ақшұқыр ауылы
Б. Қожашева көшесі, № 11/2, "Қазпочта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының жанында
15
Ақшұқыр ауылы
Б. Қожашева көшесі, № 5/1, Ақшұқыр ауылы әкімі аппаратының "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
16
Ақшұқыр ауылы
"Малика" қосқабатты дүкені ғимаратының жанында
17
Ақшұқыр ауылы
Шаруашылық жүргізу құқығымен Түпқараған ауданы әкімдігі жанындағы "Коммуналдық қызмет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимараты
18
Ақшұқыр ауылы
Үштерек көшесі, № 5 ғимаратының жанында
19
Таушық ауылы
"Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының сол жағы
20
Таушық ауылы
Қ. Жұбайұлы көшесі, № 41, Таушық ауылы әкімі аппаратының "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналақ кәсіпорны ғимараты
21
Таушық ауылы
Х. Елмұханбетов көшесі, № 6, "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
22
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Мақаш Елубаев көшесі, 133, "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
23
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Сайын Шапағатов дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
24
Сайын Шапағатов ауылы, Сайын Шапағатов ауылдық округі
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғұбайдолла Айдаров атындағы №1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Қызылөзен ауылы
С. Сисенбаев көшесі, № 2 ғимаратының жанында
26
Қызылөзен ауылы
І. Нысанбаев көшесі, № 29 ғимаратының алды

обе стороны автодороги в 500 метрах справа от дома №131/1 улица М.Абдыкаликова
6
город Форт-Шевченко
слева от дома № 41, по улице Астана
7
село Баутино
левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Тупкараганский гуманитарно-профессиональный колледж" Управления образования Мангистауской области"
8
село Баутино
возле здания № 50, по улице З.Дубского
9
село Баутино
возле отделения акционерного общества "Национальная компания "Актауский морской торговый порт"
10
село Баутино
возле здания государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли сад "Акбота" отдела образования по Тупкараганскому району упарвления образования Мангистауской области
11
село Баутино
с левой стороны здания гостиницы "Достык", № 18 улица Мунайшы
12
населенный пункт Аташ села Баутино
возле здания сельской библиотеки коммунального государственного учреждение "Тупкараганская районная централизованная библиотечная система" Тупкараганского районного отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" № 27, улица А.Жангелдина
13
населенный пункт Аташ села Баутино
возле двух этажного жилого дома № 1, улица А. Жангельдина
14
село Акшукур
возле здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта", улица Б. Кожашева, № 11/2
15
село Акшукур
возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ақшұқыр мәдениет үйі" аппарата акима села Акшукур", улица Б.Кожашева, № 5/1
16
село Акшукур
возле здания двухэтажного магазина "Малика"
17
село Акшукур
здание государственного коммунального предприятия "Коммуналдық қызмет" при акимате Тупкараганского района на праве хозяйственного ведения
18
село Акшукур
возле здания № 5, улица Уштерек
19
село Таушык
с левой стороны здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
20
село Таушык
здание государственного коммунального казенного предприятия "Таушық мәдениет үйі" аппарата акима села Таушык, улица К. Жубайулы, № 41
21
село Таушык
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык", № 6, улица Х.Елмуханбетова
22
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова", улица Макаш Елубаева, 133
23
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания врачебной амбулатории Сайын Шапагатова государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
24
сельский округ Сайын Шапагатова, село Сайын Шапагатова
возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 1 имени Губойдоллы Айдарова" отдела образования по Тупкараганскому району управления образования Мангистауской области
25
село Кызылозен
возле здания № 2, улица С. Сисенбаев
26
село Кызылозен
напротив здания № 29 улица И. Нысанбаев