2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада № 9-2-195 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720–баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін жергілікті бюджеті қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне делдалдық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А. А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б.Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
департаментінің Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ С. Ахметов
Қостанай облысы Рудный
қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ Ғ. Шалтықов
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер департаменті Рудный
қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
________________ Т. Әнуаров
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Қостанай
облысы әділет департаментінің
Рудный қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Қ. Нақанов
"Качарец" пәтер иелері тұтыну
кооперативінің төрағасы
_______________ Д. Ережепов
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі тіркеу
қызметі және құқықтық көмек
көрсету комитетінің
"Қостанай облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі
Орталығы" Республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалының басқарушысы
_______________ Д. Зуев
"Рудный қалалық мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекеме филиалының меңгерушісі
_______________ Қ. Тілеуова
Мүгедектерді қалыпқа келтіру
орталығы "Жаңа Өмір" қоғамдық
бірлестігінің төрағасы
_________________ А. Дабылов
Әкімдіктің

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 2 ноября 2011 года № 1392. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 25 ноября 2011 года № 9-2-195
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере, не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2012 год.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А. А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ С. Ахметов
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны города Рудный
Костанайской области"
_________________ Г. Шалтыков
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города
Рудного Департамента
внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
_________________ Т. Ануаров
Начальник государственного
учреждения "Управление
юстиции города Рудного
Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
________________ К. Наканов
Председатель общественного
объединения Центр активной
реабилитации инвалидов
"Жаңа Өмир"
________________ А. Дабылов
Председатель потребительского
кооператива собственников
квартир "Качарец"
________________ Д. Ережепов
Управляющий Рудненского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия "Центр по
недвижимости по Костанайской
области" Комитета регистрационной
службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции Республики
Казахстан
___________________ Д. Зуев
Заведующий филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Рудненский
городской государственный архив"
__________________ К. Тлеуова
Утвержден
постановлением акимата

2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1392 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012.05.24 № 752; 2012.07.18 № 1026 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.09.10 № 1319 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлем-
дері,
сағат-
пен
Еңбекақы
төлеу
Нақты жұмыс
жағдайлары
1
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Горняцк
поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
3952
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
– Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
2
"Қашар
поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
3952
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
– Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
3
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлігі-
нің
Салық
комитеті
Қостанай
облысы
бойынша салық
департаменті-
нің Рудный
қаласы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
25688
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
– Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
4
"Қостанай
облысы Рудный
қаласының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
7904
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
– Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
5
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысы ішкі
істер
департаменті
Рудный
қаласының
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету

от 2 ноября 2011 года
№ 1392
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
безработных, участвующих в общественных работах
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Рудного Костанайской области от 24.05.2012 № 752; от 18.07.2012 № 1026 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 10.09.2012 № 1319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ,
в ча-
сах
Оплата
труда
Конкретные условия
работ
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка
Горняцкий"
акимата города
Рудного
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
3952
1,5 мини-
мальных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка Качар"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
3952
1,5 мини-
мальных
размера
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
3
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
городу Рудному
Налогового
департамента по
Костанайской
области
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
25688
1,5
минима-
льных
размера
заработ-
ной
планы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
4
Государственное
учреждение
"Отдел по делам
обороны города
Рудный
Костанайской
области"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
7904
1,5 мини-
мальных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа
5
Государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника

52016
6048
672
320
2624
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақы-
ның 1,5
мөлшері
Ең төменгі жалақы-ның
2 мөлшері
Ең төменгі жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
Жұмыс
уақытының
жиынтық
есебін
қолдануымен
және жұмыстың
аяқталуы мен
келесі жұмыс
сменасының
басталуы
арасындағы
қоғамдық
жұмыстарға
қатысушының
демалыс
ұзақтығының
міндетті
сақталуымен
сменалы жұмыс
кестесі
бекітіледі.
11
алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012.05.24 № 752 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12
Рудный қаласы
әкімдігінің
"РАХАТ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің
алдын
ала кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
Рудный
қаласы
көшелерінің
жүргінші
жолын
бойлайтын
жиектерін
үнемі
қолмен
тазарту
Жұмыскердің
алдын
ала кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
Рудный
қаласының
аумағын
жинауда және
абаттандыру-
да
күнделікті
көмек
көрсету
Жұмыскердің
алдын
ала кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
Рудный
қаласының
аумағын
көгалданды-
руда
күнделікті
көмек
көрсету
79040
118560
45448
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасыны
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен
13
"Качарец"
пәтер
иелерінің
тұтынушы
кооперативі
Қызметкердің
алдын
ала кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Қашар
поселкесін
жинауда
және
абаттанды-
руда
күнделікті
көмек
көрсету
36040
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс күнімен,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен.
14
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рудный
қалалық дене
тәрбиесі және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
"Атлет" спорт
клубы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын
талап
етпейтін
аумақты
жинауда және
абаттандыру-
да
күнделікті
көмек
көрсету
1976
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
– Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
15
Мүгедектерді
қалыпқа
келтіру
орталығы
"Жаңа Өмір"
қоғамдық
бірлестігі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету

52016
6048
672
320
2624
2 мини-
мальных
размера
заработ-
ной
платы
1,5 минималь-ных размера заработ-ной платы
2 минималь-ных размера заработ-ной платы
2
минима-
льных
размера
заработ-
ной
платы
2
мини-
мальных
размера
заработ-
ной
платы
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
Устанавливается
сменный график
работы с
применением
суммированного
учета рабочего
времени и
обязательным
соблюдением
продолжи-
тельности
отдыха
участника
общественных
работ между
окончанием
работы и ее
началом в
следующую
рабочую смену.
11
исключена - постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 24.05.2012 № 752 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12
Государственное
коммунальное
предприятие
"РАХАТ" акимата
города Рудного
Регулярная
ручная
очистка
бордюр вдоль
проезжей
части
улиц города
Рудного,
которая
не требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
уборке и благоустро-
йстве
территории
города
Рудного,
которая не
требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению
территории
города
Рудного,
которая
не требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
79040
118560
45448
2
минима-
льных
размера
заработ-
ной
платы
2
минима-
льных
размера
заработ-
ной
платы
2
минима-
льных
размера
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
13
Потребительс-
кий
кооператив
собственников
квартир
"Качарец"
Ежедневная
помощь в
уборке и
благо-
устройстве
поселка Качар,
которая не
требует
предваритель-
ной профес-
сиональной
подготовки
работника
36040
2
минима-
льных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
14
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Спортивный
клуб "Атлет"
государствен-
ного учреждения
"Рудненский
городской отдел
физической
культуры и
спорта" акимата
города Рудного
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоустрой-
стве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
1976
2 мини-
мальных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
15
Общественное
объединение
Центр активной
реабилитации
инвалидов
"Жаңа Өмір"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника