"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы және аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 254 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 145 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 маусымда № 9-12-160 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 18.03.2016 № 40 қаулысымен (алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5–бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы және аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 254 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-12-144 нөмірі бойынша тіркелген 2010 жылғы 5 тамыздағы "Айна" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулы 1-тармағының 1), 2) тармақшылары келесі редакцияда жазылсын:
"1) дәнді дақылдар (жазғы бидай, жазғы арпа, сұлы, тары, қарақұмық) 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдар 18 мамырдан 30 мамырға дейін;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Хакимжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ф. Филиппов

О внесении изменений в постановление акимата района от 21 июля 2010 года № 254 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 3 июня 2011 года № 145. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 22 июня 2011 года № 9-12-160. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 марта 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18.03.2016 № 40 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве" от 21 июля 2010 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-12-144, опубликовано 5 августа 2010 года в районной газете "Айна" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1) зерновые культуры (пшеница яровая, ячмень яровой, овес, просо, гречиха) с 15 мая по 5 июня;
2) масличные культуры с 18 мая по 30 мая".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хакимжанова Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ф. Филиппов