Бір жолғы талондардың кұнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 343 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 маусымда № 9-13-132 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012.12.21 № 73 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына 15)–тармақшасына және Қарасу ауданы бойынша салық басқармасы берген хронометраждық қадағалау мен зерттеу деректеріне сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Дүркін-дүркін сипаттағы қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін бір жолғы талондар құны 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй- жайлардағы (оқшауланған блоктардағы), сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар сату, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға бір жолғы талондар құны 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының он
алтыншы сессиясының
төрағасы:                                  А. Феоктистов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық Комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық Департаментінің
Қарасу ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_________ Б. Сүлейменов
Мәслихатының
2011 жылғы 14 маусымдағы
№  343 шешіміне 1-қосымша
Дүркін-дүркін сипаттағы қызметтерді
жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының
азаматтары мен оралмандар үшін бір жолғы талондар құны
Рет
саны
Қызмет түрлері Талондардың
теңгедегі
құны
1
Газеттер мен журналдар, тұқым,
сондай-ақ отырғызылатын материал
(екпелер, көшет) бақша дақылдарын,
саяжайларда және үй маңындағы учаскелерде өсірілген табиғи
гүлдерді, қосалқы ауыл шаруашылығы,
бағбандық, бақшашылық және саяжай
учаскелерінің өнімдерін, жануар мен
құстардың жемдерін сыпыртқылар,
сыпырғылар, орман жидегін,бал,
саңырауқұлақ және балық сатуды
(стационарлық үй-жайда жүзеге
асырылатын қызметтерді қоспағанда)

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 июня 2011 года № 343. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 27 июня 2011 года № 9-13-132. Утратило силу - Решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 декабря 2012 года № 73
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 21.12.2012 № 73.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основе представленных среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных налоговым управлением по Карасускому району Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
шестнадцатой сессии
Карасуского районного
маслихата:                                 А.Феоктистов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карасускому району Налогового
Департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан":
____________ Б.Сулейменов
Приложение № 1
к решению маслихата
от 14 июня 2011 года  № 343
Стоимость разовых талонов для граждан
Республики Казахстан, оралманов, деятельность
которых носит эпизодический характер
п/п
Наименование Стоимость
талонов
в тенге
1
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях)
газет и журналов, семян, а также
посадочного материала (саженцы,
рассада), бахчевых культур, живых
цветов, выращенных на дачных и
придомовых участках, продуктов
подсобного сельского хозяйства,
садоводства, огородничества и
дачных участков, кормов для
животных и птиц, веников, метел,
лесных ягод, меда, грибов и рыбы