Мәслихаттың 2010 жылғы 3 ақпандағы № 211 "Жер салығының базалық ставкаларының өзгерістер туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 387 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қазанда № 9-13-136 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.04.2015 № 273 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387–бабының 1–тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық ставкаларының өзгерістер туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 3 ақпандағы № 211 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-13-102 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 24 наурыздағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Автотұраққа (паркингтер), автомобильге май құю стансияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендердің (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) жерлеріне, жеке тұлғаларға өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне жер салығының базалық ставкалары 50% көтерілсін".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы:             С.Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық Комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарасу ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы:
_____________ Б.Сүлейменов
"Қарасу ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_____________ Д.Тұрсынбаева

О внесении изменения в решение маслихата от 3 февраля 2010 года № 211 "Об изменениях базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 сентября 2011 года № 387. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 17 октября 2011 года № 9-13-136. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13 апреля 2015 года № 273
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.04.2015 № 273 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об изменениях базовых ставок земельного налога" от 3 февраля 2010 года № 211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-102, опубликовано 24 марта 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, на земли сельскохозяйственного назначения, земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков), земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства, включая земли, занятые под постройки, на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налогового управления
по Карасускому району Налогового
Департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
Финансов Республики Казахстан":
_______________ Б.Сулейменов
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Карасуского района":
_______________ Д.Турсунбаева