Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 желтоқсанда № 9-18-151 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 175 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 293 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 10 ноября 2011 года № 414. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 8 декабря 2011 года № 9-18-151. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес және жерлерді аймақтау сұлбасы негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету қосымшаға сәйкес жүзеге асырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 16.05.2016 № 27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании Схемы зонирования земель районный маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2016 № 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).