Белинский ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Белинский селолық округі әкімінің 2011 жылғы 19 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада № 9-18-149 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селоларының", "селолары", "селосының" деген сөздер "ауылдық", "ауылдарының", "ауылдары", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Таран ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 18.04.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына сәйкес, Қайыңдыкөл және Жамбаскөл ауылдары тұрғындарының пікірін ескеріп, Белинский ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Белинский ауылдық округі Қайыңдыкөл ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне - Казахская көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне - Труд көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне - Комсомольская көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне - Мир көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне - Ленин көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне - Молодежная көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне - 8 Март көшесі;
8) № 8 атаусыз көшесіне - Белинская көшесі;
9) № 9 атаусыз көшесіне - Пушкин көшесі;
10) № 10 атаусыз көшесіне - Тельман көшесі;
11) № 11 атаусыз көшесіне - Абай көшесі;
12) № 12 атаусыз көшесіне - Зеленая көшесі;
13) № 13 атаусыз көшесіне - Геологовтар көшесі;
14) № 14 атаусыз көшесіне - Таран көшесі;
15) № 15 атаусыз көшесіне - Строительная көшесі.
2. Белинский ауылдық округі Жамбаскөл ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне - Центральная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне - Складская көшесі.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белинский
ауылдық
округінің әкімі                            Қ. Хасенов

О присвоении наименований улицам сел Белинского сельского округа
Решение акима Белинского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 19 октября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 21 ноября 2011 года № 9-18-149
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 гола "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения сел Каиндыколь и Жамбаеколь, аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Каиндыколь Белинского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 - улица Казахская;
2) безымянной улице № 2 - улица Труда;
3) безымянной улице № 3 - улица Комсомольская;
4) безымянной улице № 4 - улица Мира;
5) безымянной улице № 5 - улица Ленина;
6) безымянной улице № 6 - улица Молодежная;
7) безымянной улице № 7 - улица 8 Марта;
8) безымянной улице № 8 - улица Белинская;
9) безымянной улице № 9 - улица Пушкина;
10) безымянной улице № 10 - улица Тельмана;
11) безымянной улице № 11 - улица Абая;
12) безымянной улице № 12 - улица Зеленая;
13) безымянной улице № 13 - улица Геологов;
14) безымянной улице № 14 - улица Тарана;
15) безымянной улице № 15 - улица Строительная.
2. Присвоить наименования безымянным улицам села Жамбаеколь Белинского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 - улица Центральная;
2) белыми иной улице № 2 - улица Складская.
3. Настоящее решение вводится в действие но истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Белинского
сельского округа                           К. Хасенов