Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Тіркелген жиынтық салықтың базалық мөлшерлемелерін бекіту туралы" N 2/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 6/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде N 12-8-107 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабы 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Тіркелген жиынтық салықтың базалық мөлшерлемелерін бекіту туралы" N 2/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-99 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 ақпандағы N 9 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің атауы мынадай атауымен ауыстырылсын: "Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерін бекіту туралы";
көрсетілген шешімдегі "Салық салу объектілеріне қосымшаға сәйкес тіркелген жиынтық салықтың базалық мөлшерлемелері бекітілсін" 1-тармағы "Салық салу объектілеріне қосымшаға сәйкес тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелері бекітілсін" деген жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Баяндинов
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 2/27 "Об утверждении базовых ставок фиксированного суммарного налога"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 30 марта 2011 года N 6/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2011 года N 12-8-107. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с пунктом 7 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2  статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (ХХVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 2/27 "Об утверждении базовых ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-99, опубликованное в газете "Заря" от 26 февраля 2011 года N 9) следующие изменения:
наименование решения заменить следующим наименованием: "Об утверждении базовых ставок фиксированного налога";
пункт 1 указанного решения "Установить базовые ставки фиксированного суммарного налога объектов налогообложения согласно приложения" изложить в новой редакции: "Установить базовые ставки фиксированного налога объектов налогообложения согласно приложения".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Баяндинов
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов