Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудің кейбір мәселері туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 2/215 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде N 887 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 1/94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.02.02 N 1/94 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2001 жылғы 15 қаңтардағы № 41 «Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға медициналық жәрдем көрсетуді одан әрі жақсарту туралы» бұйрығына және IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 374 «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» шешімін орындау үшін Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасына 2011 жылы жергілікті бюджеттен бөлінген 18,0 (он сегіз) миллион теңге қаражат есебінен қамтамасыз етілсін.
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы:
1) Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу қызметтерін көрсетуді;
2) аталған топтағы тұлғаларға көрсетілетін стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу көлемінің орындалуы мен сапасын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 1/161 «Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудің кейбір мәселері туралы» қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                    А. Есімов

О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны
Постановление Акимата города Алматы от 11 апреля 2011 года N 2/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 апреля 2011 года за N 887. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 2 февраля 2012 года N 1/94
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 02.02.2012 N 1/94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 15 января 2001 года № 41 «О дальнейшем улучшении оказания медицинской помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним» и решением XXXIV-ой сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Стоматологическое лечение и зубопротезирование инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, обеспечить за счет средств местного бюджета, выделенного Управлению здравоохранения города Алматы в 2011 году, на сумму 18,0 (восемнадцать) миллионов тенге.
2. Управлению здравоохранения города Алматы обеспечить:
1) оказание стоматологического лечения и зубопротезирования инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
2) контроль за выполнением объема и качества стоматологического лечения и зубопротезирования указанной категории лиц.
3. Постановление акимата города Алматы «О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны» от 15 марта 2010 года № 1/161 признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                А. Есимов