"2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 мамырда N 1779 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/12 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға берiлетiн қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 391, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулыларына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырымы отызыншы сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/2 шешіміне (2011 жылғы 18 қантардағы № 1769 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«75 668 567,1» цифрлары «75 859 055,1» цифрларымен ауыстырылсын;
«8 148 954» цифрлары «8 305 735» цифрларымен ауыстырылсын;
«525 608» цифрлары «556 692» цифрларымен ауыстырылсын;
«66 994 005,1» цифрлары «66 996 628,1» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«76 632 939,6» цифрлары «76 953 427,6» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«130 000» цифрлары «0» цифрларымен ауыстырылсын;
«130 000» цифрлары «0» цифрларымен ауыстырылсын;
7 тармақ келесі мазмұнындағы 30) тармақшамен толықтырылсын:
«30) 2 623 мың теңге – бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға»;
9 тармақ екінші абзацпен келесі мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 30/2 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года N 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 мая 2011 года N 1779. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/12
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 «Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год», от 7 апреля 2011 года № 391 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350», от 13 апреля 2011 года № 411 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан», областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тридцатой сессии IV созыва от 13 декабря 2010 года № 30/2 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 18 января 2011 года № 1769, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 25 января 2011 года, «Северный Казахстан» от 25 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «75 668 567,1» заменить цифрами «75 859 055,1»;
цифры «8 148 954» заменить цифрами «8 305 735»;
цифры «525 608» заменить цифрами «556 692»;
цифры «66 994 005,1» заменить цифрами «66 996 628,1»;
подпункте 2)
цифры «76 632 939,6» заменить цифрами «76 953 427,6»;
подпункте 4)
цифры «130 000» заменить цифрами «0»;
цифры «130 000» заменить цифрами «0»;
пункт 7 дополнить подпунктом 30) следующего содержания:
«30) 2 623 тыс. тенге – на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы.»;
пункт 9 дополнить абзацем вторым следующего содержания:

«халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметтерін ұйымдастыру бойынша – 336 304 мың теңге.»;
11 тармақта:
«165 430» цифрлары «30 000» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
XXXIV сессиясының төрағасы                 хатшысы
Г. Илдырымов                               Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

«по организации деятельности центров обслуживания населения – 336 304 тыс. тенге.»;
в пункте 11:
цифры «165 430» заменить цифрами «30 000»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIV сессии                  Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
Г. Илдырымов                               К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

13 209
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
60 972
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
41 836
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
918 340
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
754 872
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
163 468
261
Облыстың білім басқармасы
7 155 387
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 312
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 123 944
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
30 020
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 946
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
431 605
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
102 365
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
91 252
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-
медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
114 423
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 335 560
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
831 019
033
Ата-аналарының қамқорысыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім-балалар) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
202 457
034
өндірістік шеберханаларды, оқу орындарының зертханаларын жаңарту мен қайта жабдықтауға, техникалық және кәсіби білім беруге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдықтарын сатып алу
28 000
042
Үйде оқитын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етуді қамтуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
79 745
045
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және білімнің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты ушін үстемеақы мөлшілерін ұлғайтуға

13 209
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
60 972
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
41 836
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
918 340
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
754 872
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
163 468
261
Управление образования области
7 155 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
72 312
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 123 944
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
30 020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
14 946
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
431 605
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
102 365
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
91 252
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
114 423
013
Капитальные расходы государственных органов
2 200
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 335 560
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
831 019
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
202 457
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
79 745
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

195 839
047
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілеу
15 786
048
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
200 753
052
2020 жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыру аясында кадрлардың біліктілігін арттыру даярлау және қайта даярлау
361 115
058
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
205 017
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын нысаналы ағымдағы трансферттер
692 029
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 087 058,4
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
55 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 032 058,4
5
Денсаулық сақтау
12 562 231,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 373 862,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
81 580
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
248 671,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
114 192
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
65 506
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
30 070
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 742 030
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
5 436 103
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
549 988
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
2 623
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
36 494
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
651 186
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

195 839
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
15 786
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 753
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
361 115
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205 017
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
692 029
271
Управление строительства области
2 087 058,4
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
55 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 032 058,4
5
Здравоохранение
12 562 231,1
253
Управление здравоохранения области
12 373 862,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
81 580
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
248 671,7
006
Услуги по охране материнства и детства
114 192
007
Пропаганда здорового образа жизни
65 506
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
30 070
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 742 030
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 436 103
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
549 988
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
2 623
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
36 494
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
651 186
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

21 987
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
896
018
Денсаулық сақтау облысында ақпараттық-талдамалық қызметтер
24 459
019
Туберкулезге қарсы препараттармен туберкулезбен ауырғандарды қамтамасыз ету
76 349
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
360 148
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
298 361
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
73 651
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
179 567
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
234 459
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 405
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 268
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 106 328
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 541
271
Облыстың құрылыс басқармасы
188 368,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
188 368,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 791 129
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 122 478
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 608
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 557
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
144 111
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 880
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
58 711
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
716 660
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
25 334
015
Балаларға арналған психоневрологиялық мецидиналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық ауытқулары бар мүгедек балаларға арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
172 058
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге нысаналы ағымдағы трансферттер

21 987
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
896
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 459
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
76 349
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
360 148
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
298 361
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
73 651
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
179 567
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
234 459
029
Областные базы спецмедснабжения
24 405
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 268
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 106 328
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 541
271
Управление строительства области
188 368,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
188 368,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 791 129
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 122 478
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 608
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
341 557
003
Социальная поддержка инвалидов
144 111
007
Капитальные расходы государственных органов
2 880
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
58 711
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
716 660
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
25 334
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
172 058
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

19 631
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік тапсырысты орналастыру
3 531
037
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы іс-шараларын іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер
164 397
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
261
Облыстың білім басқармасы
659 896
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
632 152
037
Әлеуметтік оңтайландыру
27 744
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 755
018
2020 Жұмыспен қамту бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке үйрету
8 755
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 758 475
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 234 266
014
Мемлекеттік тұрғын үйді салу және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін дамытуға нысаналы трансферттер
588 000
027
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін дамытуға нысаналы трансферттер
1 159 366
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130 000
056
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға нысаналы даму трансферттері
356 900
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 524 209
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 816
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне дамытуға нысаналы трансферттер
1 956 690
014
Коммуналдық шаруашылығын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне дамытуға нысаналы трансферттер
309 890
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
126 813
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 845 701
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
162 130
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 358
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
147 772
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
461 045
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 763
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу

19 631
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 531
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
164 397
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
261
Управление образования области
659 896
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
632 152
037
Социальная реабилитация
27 744
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 755
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 755
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 758 475
271
Управление строительства области
2 234 266
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 159 366
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
356 900
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 524 209
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
30 816
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 956 690
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
309 890
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
126 813
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 845 701
259
Управление архивов и документации области
162 130
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
14 358
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
147 772
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
461 045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
31 763
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне

621 903
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
1 418 401
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 105 866
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 046 512
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
173 742
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринарлық препараттарын тасымалдау бойынша қызметтер
2 141
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
97 109
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 416
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 690 920
022
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
147 331
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 543 589
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 543 179
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
26 744
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 716
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 028
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 503 229
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 469
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 626
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 465 134
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 206
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 726
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
480
12
Көлiк және коммуникация
2 199 233
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 199 233
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 873
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
718 191
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 402 457
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
25 000
011
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары

621 903
011
Поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 418 401
013
Повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 105 866
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 046 512
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
173 742
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 141
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
97 109
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
72 416
271
Управление строительства области
2 690 920
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
147 331
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 543 589
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 543 179
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
26 744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
24 716
003
Капитальные расходы государственных органов
2 028
271
Управление строительства области
1 503 229
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
36 469
005
Капитальные расходы государственных органов
1 626
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 465 134
272
Управление архитектуры и градостроительства области
13 206
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
12 726
004
Капитальные расходы государственных органов
480
12
Транспорт и коммуникации
2 199 233
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 199 233
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
39 873
002
Развитие транспортной инфраструктуры
718 191
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 402 457
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
25 000
011
Капитальные расходы государственных органов

1 752
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер
11 960
13
Басқалар
1 557 926,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
111 072
009
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
111 072
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
768 668
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 865
002
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 067
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында жеке кәсіпкерлікті қолдау
6 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
4 308
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 394
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында кредиттер бойынша пайыздық ставкаларды субсидиялау
599 080
015
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы аясында шағын және орта бизнеске кредитті жартылай кепілдеу
71 474
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында бизнесті енгізуде сервистік қолдау
30 480
257
Облыстың қаржы басқармасы
30 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
30 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
5 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
5 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
643 186,7
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы аясында индустриялық инфрақұрылымды дамыту
643 186,7
15
Трансферттер
23 753 233,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 753 233,4
007
Субвенциялар
22 569 861
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
745 037,1
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
184,3
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338 151
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
3) Таза бюджеттік кредиттеу
2 189 607,6
Бюджеттік кредиттер

1 752
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 960
13
Прочие
1 557 926,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
111 072
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам района (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
111 072
265
Управление предпринимательства и промышленности области
768 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
49 865
002
Капитальные расходы государственных органов
3 067
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
6 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
4 308
011
Поддержка предпринимательской деятельности
4 394
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
599 080
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
71 474
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
30 480
257
Управление финансов области
30 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
30 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
5 000
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
5 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
643 186,7
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
643 186,7
15
Трансферты
23 753 233,4
257
Управление финансов области
23 753 233,4
007
Субвенции
22 569 861
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
745 037,1
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
184,3
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
338 151
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000
3) Чистое бюджетное кредитование
2 189 607,6
Бюджетные кредиты