2012 жылғы қаңтардан 2012 жылғы наурызға дейінгі кезеңде Айыртау ауданының шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы N 27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада N 13-3-145 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2012 жылғы 3 тамыздағы N 22 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2012.08.03 N 22 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабының 23-тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер және әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке қою мақсатында, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын 2012 жылғы қаңтардан 2012 жылғы наурызға дейінгі кезеңде Айыртау ауданының шақыру учаскесінде тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2010 жылғы 08 желтоқсандағы № 35 «2011 жылдың қаңтарынан 2011 жылдың наурызына дейінгі кезеңде Айыртау ауданының шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарды тіркеу туралы» шешімінің күші жойылғандығы танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізбесінде 2010 жылғы 23 желтоқсанда № 13-3-125 тіркелген, 2011 жылғы 01 қаңтардағы № 1 «Айыртау таңы», 2011 жылғы 01 қаңтардағы № 1 «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Р.Тілеубаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Б.Рақымов

О приписке граждан Республики Казахстан мужского пола к приписному участку Айыртауского района в период с января 2012 года по март 2012 года
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2011 года N 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2011 года N 13-3-145. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2012 года N 22
Сноска. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 03.08.2012 года N 22
В соответствии с пунктами 23 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», в целях принятия граждан на воинский учет, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку Айыртауского района в период с января 2012 года по март 2012 года.
2. Признать утратившим силу решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 08 декабря 2010 года № 35 «О приписке граждан Республики Казахстан мужского пола к приписному участку Айыртауского района в период с января 2011 года по март 2011 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2010 года № 13-3-125, опубликовано в газетах «Айыртау таны» от 01 января 2011 года № 1, «Айыртауские зори» от 01 января 2011 года № ).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Тлеубаеву Р.Р.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
и.о. акима района                          Б. Рахимов