Ақжар ауданының аумағында азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 20 мамырдағы N 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 маусымда N 13-4-122 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 26.08.2016 № 208 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына, 9-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар ауданының жұмыс берушілері үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
2) интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2012.09.17 N 305 Қаулысымен (алғаш ресми жарияланған кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Айтмұхаметовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Акжарского района
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 20 мая 2011 года N 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июня 2011 года N 13-4-122. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 208
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 26.08.2016 № 208.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7, подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям Акжарского района квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
2) для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. пункт 1 в редакции постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17.09.2012 N 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухаметова Г.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тастемиров