Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларының мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 24-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде N 13-5-126 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 32-8 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген, ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік камсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну ережесінің 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТI:
1. Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы өтініш беру кезіне жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы берілсін.
2. 2011 жылы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға кредит түрінде маман сұраған сома көлемінде, бірақ өтініш беру уақытында бір мың бес жүз айлық есептік көрсеткіш көлемінен аспайтын әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2011.09.14 N 29-4 Шешімімен
3. «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі уәкілетті орган ретінде, ауылдық елді-мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салаларының мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету Ережелеріне сәйкес бекітілген ары қарай (Ережемен), мамандардың құжаттарын қабылдап және тіркеп оны Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімдігі жанындағы төрақты жұмыс істейтін комиссияға қарауға жібереді, осы шешімінің жүзеге асырылуына шаралар қолданылсын.

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2011 года N 13-5-126. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 32-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 32-8
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района имени Габита Мусрепова в 2011 году социальную поддержку для приобретения жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.09.2011 N 29-4
3. Государственному учреждению «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района имени Габита Мусрепова» как уполномоченному органу по развитию сельских территорий, в соответствии с утвержденными Правилами предоставления мер социальной поддержки здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее Правилами) провести прием и регистрацию документов специалистов, направить на рассмотрение постоянно действующей комиссии при акимате района имени Габита Мусрепова, принять меры по реализации настоящего решения.

4. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімдігі жанындағы төрақты жұмыс істейтін комиссия бекітілген Ережелерді басшылыққа алып өкілетті органдар атқарған құжаттарды қарастыру процедурасын жүргізсін, оң қорытынды шығарған жағдайда аудан әкімдігіне маманға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету ұсынылсын.
5. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
ХXIV сессиясының төрағасы                  хатшысы
С. Малаев                                  Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С. Мұхамедеев
«Ғабит Мүсiрепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Баймолдина

4. Постоянно действующей комиссии при акимате района имени Габита Мусрепова, руководствуясь утвержденными Правилами провести процедуру рассмотрения направленных уполномоченным органом документов, при положительном заключении рекомендовать акимату района о предоставлении специалисту мер социальной поддержки.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель XXIV сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Малаев                                  Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства
и ветеринарии района имени
Габита Мусрепова»                          С. Мухамедеев
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова»             М. Баймульдина