2011 жылы Есіл ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 99 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 мамырда N 13-6-166 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 02.04.05-11/361 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012.06.15 N 02.04.05-11/361 хаты)
«Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңының 5 бабы 3 тармағы 3) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 10-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен 2011 жылғы 16 мамырға дейін айқындалсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2011 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Шұнғұлшинға жүктелсін.
4. «2010 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы № 200 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 6 мамырда № 13-6-147 тіркелген, «Ишим» газетінде 2010 жылғы 7 мамырда № 22 (8484) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бегманов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 3 мамырдағы
№ 99 қаулысына қосымша
2011 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011.06.02 N 118 Қаулысымен
Жер өңдеу аумағы
Дақыл
Ауыл шаруашылық дақылдарын егуді жүргізудің оңтайлы мерзімдері
II-дала
лық,
жазық
тық, ті
кенеда
лалық
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – 1 мерзім

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2011 году
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года N 99. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 4 мая 2011 года N 13-6-166. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 июня 2012 года N 02.04.05-11/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15.06.2012 N 02.04.05-11/361)
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пунктом 10 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий со дня официального опубликования настоящего постановления в средствах массовой информации до 16 мая 2011 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2011 году согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.К. Шунгульшина.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района от 4 мая 2010 года № 200 «Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2010 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-147 от 6 мая 2010 года, опубликовано в газете «Ишим» от 7 мая 2010 года № 22 (8484)).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Бегманов
Приложение
к постановлению акимата района
от 3 мая 2011 года
№ 99
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2011 году
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 02.06.2011 N 118
Земледель-
ческая зона
Культура
Оптимальные сроки
проведения посева
сельскохозяйственных
культур
II - степная, равнинная, колочнос
тепная
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 1 срок

8 мамырдан 10 мамырға дейін
Көпжылдық өсімдіктер – 1 мерзім
10 мамырдан 15 мамырға дейін
Пияз (тұқым)
10 мамырдан 15 мамырға дейін
Сәбіз (тұқым)
10 мамырдан 15 мамырға дейін
Аңқа
12 мамырдан 16 мамырға дейін
Рапс әдеттегі технологиямен
13 мамырдан 20 мамырға дейін
Майлы тұқымға күнбағыс
15 мамырдан 18 мамырға дейін
Сүрлемге жүгері
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Зығыр әдеттегі технологиямен
17 мамырдан 20 мамырға дейін
Қыша
17 мамырдан 20 мамырға дейін
Жаздық бидай, орташа кеш, орташа пісіп жетілетін
17 мамырдан 4 маусымға дейін
Зығыр ең төмен және нөлдік технологиямен
18 мамырдан 25 мамырға дейін
Рапс ең төмен және нөлдік технологиямен
18 мамырдан 26 мамырға дейін
Картоп
18 мамырдан 25 мамырға дейін
Қияр
18 мамырдан 5 маусымға дейін
Жасымық
20 мамырдан 25 мамырға дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – 2 мерзім
23 мамырдан 25 мамырға дейін
Арпа – орташа кеш сорттары
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Сұлы
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Асбұршақ
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қарақұмық
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Арыш
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қызылша
25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қырыққабат көшеттері
25 мамырдан 10 маусымға дейін
Пішендемеге біржылдық өсімдіктер:
Сиыржоңышқа + сұлы + арпа
Асбұршақ + сұлы + арпа
Асбұршақ + жемге тары
Асбұршақ + сұлы + суданка
27 мамырдан 31 мамырға дейін
5 маусымнан 7 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Жаздық бидай, орташа ерте
28 мамырдан 8 маусымға дейін
Тары
28 мамырдан 5 маусымға дейін
Қызанақ көшеттері
28 мамырдан 10 маусымға дейін
Арпа – орташа пісіп жетілетін сорттар
30 мамырдан 5 маусымға дейін
Пішенге біржылдық өсімдіктер
1 маусымнан 5 маусымға дейін
Жемшөпке біржылдық өсімдіктер
5 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – 3 мерзім
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Көпжылдық өсімдіктер – 2 мерзім
1 шілдеден 20 шілдеге дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – 4 мерзім (рапс)
8 шілдеден 10 шілдеге дейін
Күздік бидай
25 тамызынан 5 қыркүйекке дейін
Күздік қара бидай
25 тамызынан 5 қыркүйекке дейін

с 8 по 10 мая
Многолетние травы – 1 срок
с 10 по 15 мая
Лук (семена)
с 10 по 15 мая
Морковь (семена)
с 10 по 15 мая
Нут
с 12 по 16 мая
Рапс по традиционной технологии
с 13 по 20 мая
Подсолнечник на маслосемена
с 15 по 18 мая
Кукуруза на силос
с 16 по 20 мая
Лен по традиционной технологии
с 17 по 20 мая
Горчица
с 17 по 20 мая
Яровая пшеница, среднепоздняя, среднеспелая
с 17 мая по 4 июня
Лен по минимальной и нулевой технологии
с 18 по 25 мая
Рапс по минимальной и нулевой технологии
с 18 по 26 мая
Картофель
с 18 по 25 мая
Огурцы
с 18 мая по 5 июня
Чечевица
с 20 по 25 мая
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 2 срок
с 23 по 25 мая
Ячмень - среднепоздние сорта
с 25 по 30 мая
Овес
с 25 по 30 мая
Горох
с 25 по 30 мая
Гречиха
с 25 по 30 мая
Рыжик
с 25 по 30 мая
Свекла
с 25 мая по 5 июня
Рассада капусты
с 25 мая по 10 июня
Однолетние травы на сенаж:
Вика + овес + ячмень
Горох + овес + ячмень
Горох + просо кормовое
Горох + овес + суданка
с 27 мая по 31 мая
с 5 июня по 7 июня
с 8 июня по 10 июня
с 8 июня по 10 июня
Яровая пшеница, среднеранняя
с 28 мая по 8 июня
Просо
с 28 мая по 5 июня
Рассада томатов
с 28 мая по 10 июня
Ячмень - среднеспелые сорта
с 30 мая по 5 июня
Однолетние травы на сено
с 1 по 5 июня
Однолетние травы на зеленый корм
с 5 по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 3 срок
с 8 по 10 июня
Многолетние травы – 2 срок
с 1 по 20 июля
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 4 срок (рапс)
с 8 по 10 июля
Озимая пшеница
с 25 августа
по 5 сентября
Озимая рожь
с 25 августа
по 5 сентября