Қазақстан Республикасының 1995 жылы туған ер азаматтарын Есіл ауданының аумағында 2012 жылдың қаңтар-наурызында шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 26 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 13-6-181 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 02.04.01-35/555 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012.09.13 N 02.04.01-35/555 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының 1995 жылы туған, тіркеу жылында он жеті жасқа толатын және бұрын тіркеуден өтпеген шақырылу жастағы ересек ер азаматтарын Есіл ауданының аумағында 2012 жылдың қаңтар-наурызында қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. «Қазақстан Республикасының 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтарын Есіл ауданының аумағында 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейін шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» аудан әкімінің 2010 жылғы 24 қарашадағы № 18 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуі тізілімінде 2010 жылғы 08 желтоқсанда № 13-6-153 тіркелген және аудандық «Ишим» газетінде 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 54 (8516) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ.Едіресовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
КЕЛІСІЛДІ:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік              Сүлейменов
мекемесінің бастығы                      Сағындық Әбдірахманұлы

Об организации и обеспечении на территории Есильского района приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1995 года рождения к призывному участку с января по март 2012 года
Решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2011 года N 13-6-181. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2012 года N 02.04.01-35/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 13.09.2012 N 02.04.01-35/555)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», для организационного проведения приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Есильского района, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить на территории Есильского района приписку граждан мужского пола Республики Казахстан 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших призывных возрастов не прошедших приписку ранее к призывному участку отдела по делам обороны в период с января по март 2012 года.
2. Признать утратившим силу решение акима Есильского района от 24 ноября 2010 года № 18 «Об организации и обеспечении на территории Есильского района приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1994 года рождения к призывному участку с января по март 2011 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-6-153 от 08 декабря 2010 года и опубликованное в районной газете «Ишим» от 15 декабря 2010 года № 54 (8516)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Едресова К.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования.
Аким Есильского района                     А. Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Сулейменов
Сагандык Абдрахманович