"Қызметтің жеке түрлері бойынша біржолғы талондардың бағасы туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/9 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 1 тамыздағы N 40/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 қыркүйекте N 13-14-135 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 11/10 Шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Қызметтің жеке түрлері бойынша біржолғы талондардың бағасы туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 1 ақпанда 13-14-92 нөмірімен тіркелді, аудандық «Парыз» газетінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8, «Новатор» газетінің 2010 жылғы 12 ақпандағы 8 нөмірінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
«Эпизодтық сипаттағы қызметтің жеке тұлғалары үшін біржолғы талонның құны туралы» қосымшасы жаңа басылымда баяндалсын (қосымшаға сәйкес).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XL сессиясының төрағасы                    хатшысы
Д. Садықов                                 Н. Дятлов
«Келісілді»
Шал ақын ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Ш.С. Әлмұрзин
2011 жылғы 1 тамыз
Шал ақын ауданы мәслихатының
2011 жылғы 1 тамыздағы
XL сессиясының № 40/4 шешіміне
қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XХ сессиясының № 20/9 шешіміне
қосымша
Эпизодтық сипаттағы қызметтің жеке тұлғалары үшін біржолғы талонның құны туралы
Қызмет түрлерінің тізімі
Бір күнге біржолғы талондардың бағасы (теңгемен)
1
(Тұрақты орында жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда):

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года N 20/9 "О стоимости разовых талонов по отдельным видам деятельности"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 августа 2011 года N 40/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 сентября 2011 года N 13-14-135. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 11/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 11/10
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/9 «О стоимости разовых талонов по отдельным видам деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-92 от 1 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8), следующие изменения:
приложение «Стоимость разовых талонов для физических лиц деятельность которых носит эпизодический характер» изложить в новой редакции (согласно приложению).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель XL сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Д. Садыков                                 Н. Дятлов
«СОГЛАСОВАННО»
Начальник налогового управления
по району Шал акына                        Ш.С.Альмурзин
1 августа 2011 года
Приложение
к решению XL сессии
маслихата района Шал акына
от 1 августа 2011 года № 40/4
Приложение
к решению XX сессии
маслихата района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/9
Стоимость разовых талонов для физических лиц деятельность которых носит эпизодический характер
Перечень видов деятельности
Стоимость
разовых талонов
на один день
(в тенге)
1
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):