"Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақыларын бекіту туралы" 2010 жылғы 29 сәуірдегі Шал ақын ауданы мәслихатының N 25/4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 44/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қаңтарда N 13-14-146 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 30.03.2018 № 23/5 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақыларын бекіту туралы" 2010 жылғы 29 сәуірдегі Шал ақын ауданы мәслихатының № 25/4 шешіміне (2010 жылғы 1 маусымдағы 13-14-102 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, аудандық "Парыз" газетінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № 24 және "Новатор" газетінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № 24 сандарында жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
"Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақысы (айына салық салу бірлігіне)" қосымшасы жаңа басылымда баяндалсын (қосымшаға сәйкес).
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап, он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
XLIV сессиясының төрағасы
хатшысы
И. Меркер
Н. Дятлов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысы бойынша Салық
Департаментінің "Шал ақын ауданы
Бойынша салық басқармасы"
Мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш.С. Әлмырзин
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/3
Шал ақын ауданы мәслихатының
XLIV сессиясының шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 29 апреля 2010 года N 25/4 "Об установлении единой ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 44/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 января 2012 года N 13-14-146. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30.03.2018 № 23/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 29 апреля 2010 года № 25/4 "Об установлении единой ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-102 от 1 июня 2010 года, опубликовано в районной газете "Парыз" от 11 июня 2010 года № 24 и районной газете "Новатор" от 11 июня 2010 года № 24), следующие изменения:
приложение "Единая ставка фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына (на единицу налогообложения в месяц)" изложить в новой редакции (согласно приложению).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XLIV сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
И. Меркер Н. Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Налогового управление
по району Шал акына"
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Ш.С.Альмурзин
Приложение
к решению XLIV сессии маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011 года № 44/
Приложение