Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 231 "Атырау қаласы бойынша 2011 жылға салық ставкаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы N 265 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 сәуірде N 4-1-135 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV "Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы" Заңының 36 бабынының 1, 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТI:
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 231 "Атырау қаласы бойынша 2010 жылға салық ставкаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-129 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 6 қаңтарында "Атырау" газетінде № 2 жарияланған) шешімінің № 1 қосымшасында көрсетілген Бір жолғы талон құнының тізбесіне мынандай мазмұнда 6 тармақпен толықтырсын:
"6. Көлік құралдарын сату 200".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXI сессия төрағасы Т. Бекенов
Қалалық Мәслихат хатшысы Б. Қазиманов

О внесении дополнения в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 231 "Утверждение ставок налога 2011 год по городу Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 11 марта 2011 года N 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 апреля 2011 года N 4-1-135. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области 28 декабря 2011 года № 323
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области 28.12.2011 № 323.
В соответствии пункта 1 и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 100-IV, статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года № 213 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнить пунктом 6 следующего содержания указанных в приложение 1 в списку стоимости разового талона в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 231 "О утверждение ставок налога 2011 год по города Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-129, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Атырау" № 2):
"6. Көлік құралдарын сату 200"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель XХI сессии                    Т. Бекенов
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов