Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 319 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қаңтарда № 4-1-153 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27 ақпандағы 2018 № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы бойынша автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын он есеге ұлғайту белгіленсін.
2. Осы шешiм Атырау облысының әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXVII сессия төрағасы
Б. Рысқалиев
Қалалық Маслихат хатшысы
Б. Қазиманов

Об установлении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 декабря 2011 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 января 2012 года № 4-1-153. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 февраля 2018 № 197
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.02.2018 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить увеличение базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) по городу Атырау в десять раз.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXVII сессии
Б. Рыскалиев
Секретарь городского Маслихата
Б. Казиманов