Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қаңтарда № 4-1-154 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27 ақпандағы 2018 № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении налоговых ставок по городу Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 декабря 2011 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 января 2012 года № 4-1-154. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 февраля 2018 № 197
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.02.2018 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы" Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:

1. Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.03.15 № 101 шешімімен.
2. Айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Атырау қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 231 "Атырау қаласы бойынша 2011 жылға салық ставкаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-129 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 6 қаңтарында "Атырау" газетінде № 2 жарияланған) шешімінің күші жойылсын деп танылсын.

1. Сноска. Пункт 1 утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.03.2013 № 101.
2. Устанавить размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц, согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года № 231 "О утверждение ставок налога 2011 год по города Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-129, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Атырау" № 2).

4. Осы шешім Атырау облысының әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXVIII сессия төрағасы,
қалалық Мәслихат хатшысы
Б. Қазиманов
Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгілеу туралы" Атырау қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 шешіміне 1–қосымша
Ескерту. 1–қосымшаның күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.03.15 № 101 шешімімен.
Қызметi дүркiн-дүркiн сипатта болатын бiржолғы талондардың құны

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVIII сессии,
секретарь городского Маслихата
Б. Казиманов
Приложение 1 к решению Атырауского городского Маслихата "Об установлении налоговых ставок по городу Атырау" от 28 декабря 2011 года № 323
Стоимость разовых талонов деятельность которых носит эпизодический характер
Сноска. Приложение 1 утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.03.2013 № 101.