Жылыой ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 256 қаулысы. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қазанда № 4-2-159 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № 163 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5-5, 5-6 тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданының меншік нысанына қарамастан барлық мекемелері, кәсіпорындары мен ұйымдары жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілесін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2012.12.25 № 469 қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Далабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нұғманов

Об установлении ежегодной квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жылыойском районе
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области № 256 от 22 сентября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 октября 2011 года № 4-2-159. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойcкого районного акимата Атырауской области от 20.04.2016 № 163.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 5-5, 5-6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности Жылыойского района установить ежегодную квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 в новой редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области № 469 от 22.12.2012.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Далабаева Е.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Нугманов