Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 115 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы N 265 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 6 қыркүйекте N 4-3-160 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 115 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына (Атырау облысының Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 11 сәуірде № 4-3-156 санымен тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде 2011 жылғы 14 сәуірде № 16 санды номерімен жаярияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қөрсетілген қаулының 1 қосымшасында:
аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамында:
"Төремұратов Бек-Марғұлан Кұлмұханович" деген сөздер "Аруев Нұрғали Латифұлы" деген сөздермен өзгертілсін;
аудандық әскерге шақыру комиссиясының резервтік құрамында:
"Жалмұханов Жасқыран Сәлімжанұлы" деген сөздер "Алипов Роман Зулпухарович" деген сөздермен өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Арстановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ө. Зинуллин
Келісілді:
Махамбет аудандық орталық
аурухананың бас дәрігері                   Е. Сабиров
2011 жылдың "2" тамызы
Махамбет аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы                    Б. Қартқожақов
2011 жылдың "2" тамызы
Махамбет аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы                          Н. Исаев
2011 жылдың "2" тамызы

О внесении изменений в постановление Махамбетского районного акимата от 29 марта 2011 года № 115 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акима Махамбетского района Атырауской области № 265 от 3 августа 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 сентября 2011 года N 4-3-160
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Махамбетского районного акимата от 29 марта 2011 года № 115 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-3-156, опубликовано в районной газете "Жайык шугыласы" 14 апреля 2011 года за номером № 16) внести следующие изменения:
в приложении 1 указанного постановления:
в составе районной призывной комиссии:
слова "Туремуратов Бек-Маргулан Кулмуханович" заменить словами "Аруев Нұрғали Латифұлы";
в резервном составе районной призывной комиссии:
слова "Жалмуханов Жаскыран Салимжанович" заменить словами "Алипов Роман Зулпухарович".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Арстанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                У. Зинуллин
Согласовано:
Главный врач Махамбетской центральной
районной больницы                          Е. Сабиров
2 августа 2011 года
Начальник отдела по делам обороны
Махамбетского района                       Б. Карткужаков
2 августа 2011 года
Начальник отдела внутренних дел
Махамбетского района                       Н. Исаев
2 августа 2011 года