2011 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы № XXIX-3 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 7 маусымда N 4-5-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы түрінде жетпіс еселенген айлық есептік көрсеткіш және тұрғын үй сатып алу үшін бюджеттік несие алты жүз отыз еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау көрсетудің орындалуын бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (О. Жанықұлов) жүктелсін.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" 2010 жылғы 13 қазандағы № ХХIІ-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 11 қарашасында № 4-5-136 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінде 2010 жылы 2 желтоқсанда № 49(502) жарияланған);
2) Аудандық мәслихаттың "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" ХХІІ-3 шешіміне толықтырулар енгізу туралы 2010 жылғы 23 қарашадағы № ХХIІІ-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 8 желтоқсанында № 4-5-138 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінде 2010 жылы 23 желтоқсанда № 52 (505) жарияланған);

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в 2011 году
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXIX-3 от 11 мая 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 июня 2011 года N 4-5-146
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и социальную поддержку для приобретения жилья - бюджетный кредит в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратного размера месячного расчетного показателя.
2. Контроль за предоставлением социальной поддержки в виде подъемного пособия и для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты возлажить на постоянную комиссию (О. Жаныкулов) по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства и экологии.
3. Признать утратившими силу:
1) Решение районного маслихата от 13 октября 2010 года № ХХІІ-3 "О предоставлении социальной поддержки виде подъемных пособии и для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-136 11 ноября 2010 года, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 2 декабря 2010 года № 49 (502);
2) Решение районного маслихата от 23 ноября 2010 года № ХХІІІ-2 "О внесении дополнений в решение № ХХIІ-3 "О предоставлении социальной поддержки виде подъемных пособии и для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-138 8 декабря 2010 года, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 23 декабря 2010 года № 52 (505);

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХІХ
сессиясының төрағасы:                      С. Сарсенгалиева
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали

4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель XХІХ сессии
районного маслихата:                       С. Сарсенгалиева
Секретарь районного маслихата:             Т. Бейскали