"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 29/347-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 сәуірде N 2544 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 521/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011.12.22 N 521/01-06 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 391, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулысына толықтыру енгізу туралы» 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 420 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2541, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«17. Облыстық бюджетте:
5492 мың теңге сомасында көлік құралдарын мемлекеттік техникалық қарауды жүргізу жөніндегі;
603720 мың теңге сомасында халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі функцияларды беруге байланысты қаражатты қайтару көзделгені ескерілсін.»;
2) 1 қосымшада:
«Сомасы (мың теңге)» бағанында:
01 функционалдық тобында:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» жолындағы «2111879,0» сандары «1508159,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар» 1 кіші функциясындағы «1889492,0» сандары «1285772,0» сандарымен ауыстырылсын;
120 «Облыс әкімінің аппараты» әкімшісі бойынша «1839557,0» сандары «1235837,0» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 26 апреля 2011 года N 29/347-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2011 года за N 2544. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 декабря 2011 года № 521/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22.12.2011 № 521/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 391 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350», 18 апреля 2011 года № 420 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 411» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2541, опубликовано в газете «Дидар» от 8 января 2011 года № 2, 11 января 2011 года № 3, 13 января 2011 года № 4, «Рудный Алтай» от 10 января 2011 года № 2, 12 января 2011 года № 3, 14 января 2011 года № 4) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. Учесть, что в областном бюджете предусмотрен возврат средств в связи с передачей функций:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в сумме 5492 тысяч тенге;
по организации деятельности центров обслуживания населения в сумме 603720 тысяч тенге.»;
2) в приложении 1:
в графе «Сумма (тысяч тенге)»:
в функциональной группе 01:
в строке «Государственные услуги общего характера» цифры «2111879,0» заменить цифрами «1508159,0»;
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления» цифры «1889492,0» заменить цифрами «1285772,0»;
по администратору 120 «Аппарат акима области» цифры «1839557,0» заменить цифрами «1235837,0»;

003 «Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін ұйымдастыру» бағдарламасындағы «770768,0» сандары «167048,0» сандарымен ауыстырылсын;
03 функционалдық тобында:
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» жолындағы «8086485,2» сандары «7986485,2» сандарымен ауыстырылсын;
«Құқық қорғау қызметi» 1 кіші функциясындағы «7661485,2» сандары «7561485,2» сандарымен ауыстырылсын;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» әкімшісі бойынша «421844,0» сандары «321844,0» сандарымен ауыстырылсын;
003 «Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту» бағдарламасындағы «421844,0» сандары «321844,0» сандарымен ауыстырылсын;
15 функционалдық тобында:
«Трансферттер» жолындағы «29186332,7» сандары «29890052,7» сандарымен ауыстырылсын;
«Трансферттер» 1 кіші функциясындағы «29186332,7» сандары «29890052,7» сандарымен ауыстырылсын;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» әкімшісі бойынша «29186332,7» сандары «29890052,7» сандарымен ауыстырылсын;
024 «Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бағдарламасындағы «5492,0» сандары «609212,0» сандарымен ауыстырылсын;
024 «Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» жолынан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100000,0
».
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                         А. Шмурыгин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                   В. Ахаев

в программе 003 «Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна» цифры «770768,0» заменить цифрами «167048,0»;
в функциональной группе 03:
в строке «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» цифры «8086485,2» заменить цифрами «7986485,2»;
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность» цифры «7661485,2» заменить цифрами «7561485,2»;
по администратору 271 «Управление строительства области» цифры «421844,0» заменить цифрами «321844,0»;
в программе 003 «Развитие объектов органов внутренних дел» цифры «421844,0» заменить цифрами «321844,0»;
в функциональной группе 15:
в строке «Трансферты» цифры «29186332,7» заменить цифрами «29890052,7»;
в функциональной подгруппе 1 «Трансферты» цифры «29186332,7» заменить цифрами «29890052,7»;
по администратору 257 «Управление финансов области» цифры «29186332,7» заменить цифрами «29890052,7»;
в программе 024 «Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий» цифры «5492,0» заменить цифрами «609212,0»;
после строки 024 «Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий» дополнить строкой следующего содержания:
«
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100000,0
».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         А. Шмурыгин
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                        В. Ахаев