2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 13/103-IV "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 05 қазандағы N 41/279-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қазанда N 5-2-148 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/169-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 24.05.2018 № 26/169-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/103-IV "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 26 қаңтарда № 5-2-102 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 5 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымша жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Қ. Мирашев
2011 жылғы 5 қазандағы

О внесении изменения в решение от 25 декабря 2008 года № 13/103-IV "О ставках фиксированного налога"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05 октября 2011 года N 41/279-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 октября 2011 года за N 5-2-148. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 26/169-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24.05.2018 № 26/169-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2008 года № 13/103-IV "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 января 2009 года № 5-2-102, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 29 января 2009 года № 5) следующее изменение:
приложение изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
К. Мирашев
Приложение