"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 22 шілдедегі № 27/212-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 32/258-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 наурызда N 5-3-103 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 24/191-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 14.09.2018 № 24/191-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 2-тармағына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының 3-тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 22 шілдедегі № 27/212-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-94 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 33 санында жарияланған) шешімге келесі өзгертулер енгізілсін:
Аталған шешімнің "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесі" атты қосымшасындағы:
1) "Тұрғын үй көмегін тағайындау тәртібі" атты 2-бөлімдегі:
4-тармақтағы "Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін көшірмелерімен қатар құжаттардың түпнұсқаларын ұсыну қажет" сөздері алынып тасталсын;
2) "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер азаматтардың (отбасылардың) жиынтық кірісін есептеу" атты 4-бөлімдегі:
23-тармақтың 1) тармақшасындағы (сот орындаушысынан анықтама ұсынған жағдайда) сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. ДЕМЫШЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы
Ш. ТӨЛЕУТАЕВ

О внесении изменений в решение от 22 июля 2010 года № 27/212-IV "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 32/258-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2011 года за N 5-3-103. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 сентября 2018 года № 24/191-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.09.2018 № 24/191-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях", пунктом 3 Постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 22 июля 2010 года № 27/212-IV "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-94, опубликовано в газете "7 дней" от 19 августа 2010 года № 33) следующие изменения:
В приложении к указанному решению в "Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи":
1) в разделе 2 "Порядок назначения жилищной помощи":
в пункте 4 слова "Для назначения жилищной помощи наряду с копиями необходимо предъявлять подлинники документов" исключить;
2) в разделе 4 "Исчисление совокупного дохода граждан (семьи), претендующих на получение жилищной помощи":
в подпункте 1) пункта 23 слова "(при предоставлении справки от судебного исполнителя)" исключить.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. ДЕМЫШЕВ
Секретарь
Курчатовского городского маслихата
Ш. ТУЛЕУТАЕВ