"2011 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын құру туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 234 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 шілдедегі N 447 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 шілдеде N 5-13-92 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы N 698 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012.02.10 N 698 қаулысымен (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына сәйкес Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын құру туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 234 қаулысына (2011 жылдың 18 қаңтарында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-13-83 болып тіркелген, 2011 жылдың 08 ақпанында аудандық «Арай-Луч» газетінің № 10(7416) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа мәтінде мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Құрмамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Катонқарағай ауданы әкімдігінің «Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы «2011 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын құру туралы» № 234 қаулысына өзгерту мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 15 шілдедегі № 441 қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Рақышева
Катонқарағай аудандық әкімдігінің

О внесении изменения в постановление от 30 декабря 2010 года № 234 "О создании социальных рабочих мест на 2011 год"
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2011 года N 447. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2011 года за N 5-13-92. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 10 февраля 2012 года N 698
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 10.02.2012 N 698 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Согласно п.п. 13) п. 1 ст. 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», п.п. 5-4) ст. 7 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 30 декабря 2010 года № 234 «О создании социальных рабочих мест на 2011 год» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов 18 января 2011 года за № 5-13-83, опубликованное в районной газете «Арай-Луч» за № 10 (7416) от 08 февраля 2011 года) следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курмамбаева Р.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
4. Отменить постановление районного акимата «О внесении изменения и дополнений в постановление районного акимата от 30 декабря 2010 года № 234 «О создании социальных рабочих мест на 2011 год» от 15 июля 2011 года № 441.
Исполняющая обязанности
акима района                               Б. Ракышева
Приложение
к постановлению
Катон-Карагайского
районного акимата