2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 648 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда N 5-13-104 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 14.01.2013 N 1208 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года N 648. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2012 года за N 5-13-104. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 14 января 2013 года N 1208
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района от 14.01.2013 N 1208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасы20 бабы, «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесі негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекітілсін (қосымша).
2. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, 18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.

1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2012 году, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (приложение).
2. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т. Рақышеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі «2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» № 357 (2011 жылдың 17 мамырдағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-13-90 болып тіркелген, 2011 жылдың 17 мамырында аудандық «Арай-Луч» газетінің № 40 (7446) санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімі                                А. Бекбосынов
Катонқарағай аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 648 қаулысымен бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
№ р/с
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Еңбекақы көлемі
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
8
1
«Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жеке тұлғаларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені нақтылау, толтыру жұмыстарына көмектесу;
мекеменің аумағын жинастыру, көгалдандыру және көркейту, гүлзарларды суару

3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ракишеву Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Отменить постановление районного акимата «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год» № 357 от 25 апреля 2011 года (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-90 от 17.05.2011 года и опубликованного в районной газете «Арай-Луч» за № 40 (7446) от 10 июня 2011 года).
Аким района                                А. Бекбосынов
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района
№ 648 от 30 декабря 2011 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Размеры оплаты труда
Источники финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Катон-Карагайского района»
Помощь в работе по уточнению и заполнению информационной базы учета физических лиц; уборка территории учреждения, благоустройство и озеленение, полив цветочных клумб

Күніне 20-25 құжат;
күніне 400 шаршы метр
3
3
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
2
«Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыстарды тиеп шығару жұмыстары; салық жинауға көмектесу;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру, жөндеу жұмыстары, гүлзарларды суару;
жалғыз басты қарт адамдарға үй шаруашылығына көмектесу (үйлердің шатырларын қардан тазалау, отын жару) жұмыстары;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 7629 жалпы адам санымен;
6 ауыл, 1970 үй;
айына 5-6 гектар;
1500 көшет;
айына 32 тонна; барлығы 1970 үй;
4 ескерткіш;
800 шаршы метр;
айына 900-1000 шаршы метр;
күніне 5-10 құжат
54
54
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
3
«Ново-Хайрузовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыс үйінділерді тазалау және қалпына келтіру жұмыстары; ес
керткіштердің жанындағы аумақты жинастыру, жөндеу жұмыстары, гүлзарларды суару;
жөндеу жұмыстар (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
негізгі құбырды қардан тазалау;
негізгі суару құбырын қоқыстардан тазарту;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 1757 жалпы адам санымен 4 ауыл, 668 үй;
айына 5820 шаршы метр;
аптасына 1,5 шақырым;
200 көшет;
2370 шаршы метр;
1 ескерткіш, 200 шаршы метр;
айына 410 шаршы метр;
айына 6000 шаршы метр;
айына 12000 шаршы метр;
айына 3-5 құжат
13
13
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
4
«Солоновка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу
Күніне 68,5 шаршы метр;
50-100 көшет;
1 ескерткіш, 400 шаршы метр;
күніне 3-5 құжат
13
13
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
5
«Ново-Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2975 жалпы адам санымен 4 ауыл, 615 үй;
күніне 300 шаршы метр;
800 көшет;
күніне 5-10 құжат
15
15
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
6
«Ново-Поляковка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
ескерткіштердің жанындағы аумақты жинастыру,
гүлзарларды суару;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 1157 жалпы адам санымен 5 ауыл, 349 үй;
күніне 450 шаршы метр;
100 көшет;

20-25 документов в день;
400 кв. метров
3
3
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Улкен Нарынского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
уборка территории, экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение);
посадка и полив саженцев;
вывоз мусора;
помощь по сбору налогов; уборка территории около памятников, ремонтные работы, полив цветочных клумб; помощь одиноким престарелым гражданам по домашнему хозяйству (очистка крыш домов от снега, рубка дров); доставка писем и уведомлений
6 сел общей численностью населения 7629 человек, 1970 домов; 5-6 гектаров в месяц;
1500 саженцев;
32 тонны в месяц; 1970 домов;
4 памятника, 800 кв. метров; 900-1000 кв. метров в неделю;
5-10 документов в день
54
54
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Хайрузовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); уборка улиц;
посадка и полив саженцев; работы по уборке свалок и приведение их в надлежащее состояние; уборка территории около памятников, ремонтные работы, полив цветочных клумб; ремонтные работы (реконструкция, ремонт объектов социально- культурного назначения); очистка от снега головного канала; очистка от мусора головного поливного канала; доставка писем и уведомлений
4 села общей численностью населения 1757 человек, 668 домов; 5820 кв.метров в месяц;
1,5 км в неделю; 200 саженцев;
2370 кв. метров;
1 памятник, 200 кв.метров;
410 кв. метров в месяц;
6000 кв.метров в месяц;
12000 кв.метров в месяц;
3-5 документов в день
13
13
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Солоновского сельского округа»
Экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); посадка и полив саженцев; уборка территории около памятника, доставка писем и уведомлений
68,5 кв. метров в день;
50-100 саженцев;
1 памятник, 400 кв. метров;
3-5 документов в день
13
13
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Березовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); посадка и полив саженцев; доставка писем и уведомлений
4 села общей численностью населения 2975 человек, 615 домов; 300 кв. метров в день;
800 саженцев;
5-10 документов в день
15
15
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Ново-Поляковского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); посадка и полив саженцев; уборка территории около памятника, полив цветочных клумб;
доставка писем и уведомлений
5 сел общей численностью населения 1157 человек, 349 домов; 450 кв. метров в день; 100 саженцев;

1 ескерткіш, күніне 20 шаршы метр;
күніне 5-7 құжат
15
15
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
7
«Солдатово ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
жөндеу жұмыстар (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
көшеттерді отырғызу, суару;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың жалпы 1245 адам санымен 1 ауыл, 233 үй;
күніне 150 шаршы метр;
айына 47 шаршы метр;
400 көшет;
күніне 3-5 құжат
10
10
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
8
«Катонқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
Сарымсақты өзенінің және арықтардың жағалауларын тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 6719 жалпы адам санымен 5 ауыл, 1422 үй;
күніне 280 шаршы метр;
күніне 140 шаршы метр;
250 көшет;
күніне 5-7 құжат
30
30
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
9
«Коробиха ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
салықтарды жинауға көмектесу;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
қоқыстарды шығару жұмыстары;
көшеттерді отырғызу, суару;
арықтарды қоқыстан тазалау
Тұрғындардың 1413 жалпы адам санымен 3 ауыл, 358 үй;
айына 150 құжат;
жыл бойы 15 гектар;
жыл бойы 53 тонна;
400 көшет;
аптасына 500 метр
11
11
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
10
«Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
өзендердің, бұлақтардың арнасын тазарту;
көшеттерді отырғызу, суару;
ауылдық клубты жылыту жұмыстары;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 1822 жалпы адам санымен 5 ауыл, 358 үй;
айына 3200 шаршы метр;
айына 25 шақырым;
50 көшет;
5 текше метр отын 30 тонна көмір жылыту мерзімі кезінде 1-2 құжат
8
8
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
11
«Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшеттерді отырғызу, суару;
жөндеу жұмыстары (көпірлерді жөндеу және жаңарту);
өзендердің,бұлақтардың арнасын тазарту;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 1695 жалпы адам санымен 4 ауыл, 412 үй;
айына 0,50 гектар;
40 көшет;
2 көпір;
аптасына 400 метр;
күніне 7-8 құжат
13
13
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
12
«Аққайнар ауылдық округі әкімінің аппараты  » мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау жұмыстары;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2261 жалпы адам санымен 4 ауыл, 470 үй;
аптасына 630 шаршы метр;
айына 1,5 шақырым;
күніне 3-5 құжат
13
13
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
13
«Жамбыл ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көшелерді тазалау жұмыстары;
көшеттерді отырғызу, суару;
хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 1617 жалпы адам санымен 5 ауыл, 322 үй;
айына 11 гектар;
жыл бойы 22 шақырым;
200 көшет;
күніне 3-5 құжат
9
9
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
14
«Өрел ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітаптарын нақтылау, толтыру;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту);
көше бойындағы арықтарды тазалау;
көшеттерді отырғызу, суару;
қоқыстарды тиеп шығару,қоқыс үйінділерді тазалау;
жөндеу жұмыстары (әлеуметтік-мәдени нысандарды жөндеу және қайта жаңарту);
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазалау, хат-хабарларды жеткізу
Тұрғындардың 2753 жалпы адам санымен 3 ауыл, 587 үй;
айына 2100 шаршы метр;
жыл бойы 2,5 шақырым;
700 көшет;

1 памятник, 20 кв. метров в день;
5-7 документов в день
15
15
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Солдатовского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); ремонтные работы (реконструкция и ремонт объектов социально- культурного назначения); посадка и полив саженцев; доставка писем и уведомлений
1 село общей численностью населения 1245 человек, 233 дома; 150 кв. метров в день;
47 кв. метров в месяц;
400 саженцев;
3-5 документов в день
10
10
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Катон-Карагайского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); очистка русла реки Сарымсакты и арыков; посадка и полив саженцев; доставка писем и уведомлений
5 сел общей численностью населения 6719 человек, 1422 домов; 280 кв. метров в день;
140 кв. метров в день; 250 саженцев;
5-7 документов в день
30
30
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Коробихинского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг; помощь по сбору налогов;
помощь в работе с архивными документами; экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); работы по вывозу мусора; посадка и полив саженцев; очистка русла арыков от мусора; доставка писем и уведомлений
3 села общей численностью населения 1413 человек, 358 домов; 150 документов в месяц;
15 гектаров в год;
53 тонны в год; 400 саженцев;
500 м. в неделю; 3-5 документов в день
11
11
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); очистка русла реки и арыков; посадка и полив саженцев; работы по отоплению сельского клуба;
доставка писем и уведомлений
5 сел общей численностью населения 1822 человек, 358 домов; 3200 кв. метров в месяц;
25 км. в месяц; 50 саженцев; 5 куб. метров дров, 30 тонн угля на период отопительного сезона; 1-2 документа в день
8
8
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Белкарагайского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); посадка и полив саженцев; ремонтные работы (реконструкция, ремонт мостов); очистка русла реки и арыков; доставка писем и уведомлений
4 села общей численностью населения 1695 человек, 412 домов; 0,50 гектаров в месяц;
40 саженцев;
2 моста;
400 метров в неделю; 7-8 документов в день
13
13
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккайнарского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); уборка улиц;
доставка писем и уведомлений
4 села общей численностью населения 2261 человек, 470 домов; 630 кв. метров в неделю;
1,5 км в месяц; 3-5 документов в день
13
13
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); уборка улиц; посадка и полив саженцев;
доставка писем и уведомлений
5 сел общей численностью населения 1617 человек, 322 домов; 11 гектаров в месяц;
22 км в год; 200 саженцев;
3-5 документов в день
9
9
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Урыльского сельского округа»
Уточнение и заполнение похозяйственных книг;
экологическое оздоровление региона (благоустройство и озеленение); очистка арыков вдоль улиц; посадка и полив саженцев; работы по вывозу мусора и уборке свалок, ремонтные работы (реконструкция, ремонт объектов социально- культурного назначения); уборка территорий заброшенных зданий и домов; доставка писем и уведомлений
3 села общей численностью населения 2753 человека, 587 домов; 2100 кв. метров в месяц;
2,5 км в год; 700 саженцев;

жыл бойы 35-40 тонна;
аптасына 100-150 шаршы метр;
күніне 80-90 шаршы метр;
күніне 3-5 құжат
11
11
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
15
«Катонқарағай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттарымен жұмыс істеу;
әлеуметтік жәрдемақы алушылардың іс-құжаттарын құру, тігу жұмыстары;
жұмыссыздардың іс-құжаттарын құру
Айына 300 құжат;

35-40 тонн в год;
100-150 кв. метров в неделю;
80-90 кв. метров в день;
3-5 документов в день
11
11
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района»
Помощь в работе с текущими и архивными документами; формирование, подшивка личных дел получателей социальной помощи; формирование, подшивка личных дел безработных
300 документов в месяц;

күніне 10-20 құжат;
жылына 600 құжат
6
6
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
16
«Катонқарағай ауданының сәулет, қала құрылысы және кұрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу (өңдеу, құру, тігу);
хат-хабарларды жеткізу
Айына 40-50 құжат;
күніне 3-5 құжат
2
2
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
17
«Катонқарағай ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу (өңдеу, құру, тігу);
хат-хабарларды жеткізу

10-20 документов в день;
600 документов в год
6
6
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Катон-Карагайского района»
Помощь в работе с текущими и архивными документами (формирование оформление, подшивка); доставка писем и уведомлений
40-50 документов в месяц;
3-5 документов в день
2
2
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
17
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования Катон-Карагайского района»
Помощь в работе с текущими и архивными документами (формирование, оформление, подшивка); доставка писем

Айына 50-60 құжат;
күніне 3-5 құжат
2
2
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
18
«Шығыс Қазақстан облысының статистика департаменті Катонқарағай аудандық статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу;
ауданда тіркелген кәсіпорындарды есепке алу жұмыстарына көмектесу;
тұрғындармен сауалнама жүргізу жұмыстарына, құжаттарды реттеуге және тігуге, мәліметтерді компьютерге кіргізуге көмектесу
Күніне 75 шаршы метр;
жыл бойы 540 құжат;
жылына 264 кәсіпорын;
жылына 2150 сауалнама
6
6
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
19
«Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу (өңдеу, құру, тігу);
мәтіндерді қалпына келтіруге, сканерлеуге көмектесу
Аптасына 40 кітап, күніне 8 бет;
күніне 7 бет;
күніне 40 бет
2
2
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
20
«Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Катонқарағай аудандық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу (өңдеу, құру, тігу);
хат-хабарларды жеткізу
Айына 600 құжат;

50-60 документов в месяц;
3-5 документов в день
2
2
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
18
Государственное учреждение «Управление статистики Катон-Карагайского района Департамента статистики Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Уборка помещений; доставка писем;
помощь в работе по учету в районе зарегистрированных предприятий; помощь в работе по анкетированию субъектов, формированию и подшивке дел, занесению сведений в компьютерную базу данных
75 кв. метров в день; 540 документов в год; 264 предприятий в год;
2150 анкет в год
6
6
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
19
Государственное учреждение «Архив Катон-Карагайского района» (по согласованию)
Работа с архивными документами: (формирование,оформление, подшивка); восстановление текстов; сканирование документов
40 книг в неделю;
8 листов в день;
7 листов в день; 40 листов в день
2
2
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
20
Государственное учреждение «Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Работа с текущими и архивными документами; доставка писем и уведомлений
600 документов в месяц;

күніне 5-10 құжат
4
4
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
21
«Катонқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылушының іс-құжаттарын құру, тігу жұмыстары;
тіркеу кезінде, күзгі және көктемгі шақырылым кезінде шақыру қағаздарын тарату
Жылына 2400 құжат;
жылына 830 шақыру қағазы
2
2
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
22
«Катонқарағай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу (өңдеу, құру, тігу)
Күніне 69,3 шаршы метр, күніне 3-5 құжат;
айына 45-50 құжат
4
4
Ең төменгі төлемақы мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
23
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитеті Шығыс Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаментінің Үлкен Нарын аумақтық бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау;
үй-жайларды жинастыру
Күніне 20-30 құжат;

5-10 документов в день
4
4
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
21
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Катон-Карагайского района»
Формирование и подшивка дел призывников;
доставка повесток во время приписки, осеннего, весеннего призыва
2400 дел в год;
830 повесток в год
2
2
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
22
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Катон-Карагайского района»
Уборка помещений;
доставка писем;
работа с текущими и архивными документами, (формирование,оформление, подшивка)
69,3 кв. метров в день; 3-5 документов в день; 45-50 дел в месяц
4
4
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
23
Государственное учреждение «Улкен –Нарынский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Доставка документов и извещений;
уборка помещений
20-30 документов в день;

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі ас үзілісі 1 сағат, жұмыс шарттарына қатысты жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
Еңбек ақысы жасалған жұмыстың көлеміне, сапасына және күрделілігіне байланысты және жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген нақты жұмыс істеген уақытына байланысты жұмыссыздардың жеке шоттарына аударылады. Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулықарнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Жұмысшылардың жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылады.
Аудан әкімі аппаратының басшысы            Д. Алдажаров

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ, применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Оплата труда зависит от объема, качества и сложности выполняемой работы и производится за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязательствами, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель аппарата
акима района                               Д. Алдажаров