Орал қаласында 2011 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 19 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде N 7-1-203 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 125 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2011.12.15 N 125 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Орал қаласында 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) шақыру учаскесінің әскери есебін тіркеу кезінде азаматтарды медициналық куәландырудан өткізуді дәрі-дәрмекпен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Орал қаласының шақыру учаскелеріне тіркеу жұмысын ұйымдастыру үшін қоғамдық қызметкерлермен қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен өтелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі С. Оразов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
денсаулық сақтау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Ирменов Қамидолла Мұтиғоллаұлы
05.03.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының М.а.
_____________Мифтахов Виталий Сабирович
05.03.2011 ж.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2011 года в городе Уральске
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 марта 2011 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2011 года N 7-1-203. Утратило силу - решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года N 125
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 15.12.2011 N 125
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и со статьей 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Управление по делам обороны города Уральска Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте месяце 2011 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет в городе Уральске.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области" (по согласованию) в период приписки граждан к призывным участкам обеспечить медицинское освидетельствование граждан, медикаментами, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" в целях организации работы по приписке к призывным участкам обеспечить общественными работниками.
4. Расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществить за счет средств, выделяемых из местного бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие после первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Уральска Сафималиева А. С.
Аким города С. Уразов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление
здравоохранения Западно-
Казахстанской области"
_____________Ирменов Камидолла Мутиголлиевич
И. о. начальника государственного учреждения
"Управления по делам
оброны города Уральска
Западно–Казахстанской области"
_____________Мифтахов Виталий Сабирович
05.03.2011 г.